Aký kočík do malého kufra?

sasa227
20. sep 2023

Ahojte dievčatá potrebujem poradiť. Pomaly už mám čas kúpiť kočík no ja stale neviem aký. Prosím poraďte ale tie ktoré máte reálne odskusane kočík do malého kufra. Potrebujem kočík teraz sa zameriavam na hlboký prípadne dvojkombinaciu. Bývame na dedine takže cesty sú všelijaké, snehu mávame dosť takže niečo aj do týchto podmienok no dosť musím aj cestovať takže nejaký spratny do malého kufra (peugeot 206). Viete mi poradiť. Ďakujem

andrejita26
20. sep 2023

@sasa227 ja mám roan bass next, dvojkombinácia. Mám peugeot 208 s veľmi maličkým kufrom a kočík tam vojde len tak tak, ale vojde (treba sklopiť sedadlo, naložiť podvozok a až tak zaklopiť sedadlo späť). Každopádne do kufra už iné veci nedám, na dlhé cesty máme iné auto. Ten kočík je podľa mňa pomerne malý, aspoň tak som sa snažila vyberať. Lenže hlboká vanička môže byť akokoľvek malá, v malom kufri bude aj tak zaberať veľa miesta. Rodila som v januári, kočíkovala som s kamoškami čo mali Thule a nemala som ani raz problém s kočíkom dostať sa tam kam ony, i cez sneh 🤷‍♀️

rurutiax
20. sep 2023

@andrejita26 My máme Seat ibizu 1.0 a kočík roan bass next a ešte sme neprišli na to, ako tam zmestíme kočík aj s vaničkou. Zase ja môžem povedať, že ten kočík je riadna ťažká korba, čo som porovnávala. Konštrukcia tam vojde, ale vanička neexist.😀😀 Fungujeme tak, že berieme len konštrukciu a naklikneme vajíčko. Pomimo toho, je ten kočík super a sme s ním veľmi spoko.

andrejita26
20. sep 2023

@rurutiax ja dám dole to plato v aute a nejak to tam vlezie 😄 ale je fakt, že podvozok je ťažký, aj keď zase v ničom mi to problém nerobilo. Naopak má väčšie kolieska ako niektoré iné kočíky tak to mi vyhovuje do terénu.

rurutiax
20. sep 2023

@andrejita26 Áno, je dosť ťažký, ale kočík nesie vždy muž, takže mi to je vlastne jedno.😂

monischek
20. sep 2023

Ahoj, my máme Toyotu yaris a kocik sme kúpili Oyster 3. Vanicka je mensia, ak si dobre pamatam vnútorná dlzka je 74 cm. Syn je decembrový, takže s fusakom nebol problem a využívali sme ju do leta 🙂 Zmestila sa do kufra spolu aj s podvozkom. Športova časť sa dá zložiť pekne spolu.

mimisk
22. sep 2023

Super je teraz novinka od roanu typ IVI vanička ide poskladat na placku aby sa s konstrukciou zmestila do maleho kufra https://www.mimisk.eu/08ryf6z3/Roan-IVI-True-Bl...