Aký kočík by ste odporučili pre súrodencov?

aninkaninka
10. aug 2021

Ahojte aký kočík by ste odporúčili pre súrodencov, Belka bude mať v january 2 a druhá bábika sa nám na narodiť v decembri... Ktorý je podľa Vás v pohode, aby som sa nejako vedela rozhodnúť, Vopred ďakujem

evica17
10. aug 2021

@aninkaninka aj ja akurat riesim toto. A zatial co som pozerala, tak tusim joolz geo ...(neviem presne, ale jedna ho tu ma v bazari sa mi zda ) mi prisiel najlepsi , taky spratny vsade, ci do vytahu, auta, autobusu. Pisalo ze ako jediny vojde do vytahu. A aj suseda taky isty ma a naozaj nazivo vyzera dobre, velkost ako bezny kocik.
Tak aspon pre tento by som sa rozhodla ja, len hladam daky bazarovy kusok a tento bol uz obsadeny vtedy :(

evica17
10. aug 2021

@aninkaninka aj este ted phil&teds vibes vyzera fajn, tiez ho ma jedna v bazariku.

pa_tricia19
10. aug 2021

@evica17 po tom pokukujem aj ja, tiež chcem bazarovy... Úplne som sa doň zaľúbila 😍 a to som neverila, že mi niekedy nejaký kočiar takto ulahodí...
Prípadne ešte easywalker harvey 2 vyzerá úplne rovnako ako tento..

didi2102
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didi2102
10. aug 2021

@aninkaninka z vlastnej skúsenosti rozdiel 1r9m, mala som bugaboo donkey ale tokorytko no otras ,predstav si tam dieťa v overaly a vo fusaku,na jeseň som ho predala,neoplatilo sa mi ho ani kupovať ... Známa ma TFK , tiež ho predáva,používala ho iba rok , novorodenca mala v takej tej prenosnej taške ale dá sa dokúpiť vanicka,ten kočiar je mega , pozícia mi ho teraz na dovolenku syn má už cez 3r, chceme si aj pochodit on veľa zvládne ale tak pre istotu , vojde sa napr v novostavbách aj do výťahu,bytu,zloží sa celý do kufra v celku,klasické sedenie,dlhé opierky chrbta na terén no super

lusyc
10. aug 2021

Ja mam rozdiel dva roky medzi chudymi normalne vysokymi dievčatami a osvedčil sa mi valco snap duo. Jediné, co som mu mohla vytknúť bolo, ze nemá odpružené ani nafukovacie kolesá, ale penové. V obchode, napr. v Lidli sa zmestil len okolo jednej pokladne. Inak super slúžil ešte donedavna, a to maju 4,5 a 2,5 roka. Bude slúžiť ďalej pre 3 a 0 ročné. Pre bábo mam vložnu tašku. Sú aj ine typy valco duo s nafukovackami, na niektoré sa da aj vajicko na adaptéry nakliknut. Do terénu som mala Phil &teds, ten som nedávno predala, chýbal mi tam úložný priestor. A kebyze znovu potrebujem, tak by som skusila bumbleride indie twin.

mikasz
10. aug 2021

Valco snap duo 👌