Aký je rozdiel medzi Britax B - Motion a Britax B - Agile?

doduska77
8. jún 2014

Chcela by som sa opýtať aký je rozdiel medzi týmito dvoma kočíkmi lebo podla mna sú rovnaké 😅 😅 A 😅 😅 😅 Ďakujééém

zuzik307
8. jún 2014

hlavny asi v kolesach...Agile plastove, Motion nafukovacie...viac pozri tu: https://www.modrykonik.sk/group/4260/ 😉

nicolle21
8. jún 2014

@doduska77 kolesa, vaha - motion je trochu tazsi a polohovanie rucky, agile ju ma pevnu..

sense
8. jún 2014

nepoznam vlastnosti B-Agile, ale k B-motion ti mozem povedat tolko, vazi 10.5kg, nedaju sa polohovat nohy, opierka je polohovatelna, kolesa su gumenne, maju perovanie, lahko sa sklada a zmestis ho aj do maleho kufra, polohovatelna rucka, lahko sa ovlada, siroka sedacka....

dadda
8. jún 2014

ja som presne nad tymito dvoma kociarmi uvazovala, hlavny rozdiel je v kolesach a vo vahe, taktiez v cene, u mna vyhral B-agile koli vahe a taktiez cene, kedze ho chcem len ako sportovy kocik, bez vajicka a vanicky, na rychle presuny bude super, vazi nieco okolo 8kg, nohy sa daju polohovat u oboch, ale to je len skor take vydutie spodnej casti, moze sa stat, ze bude casom prepadat, ale to vadi skor rodicom ako babatkam 😉

majky7
2. okt 2014

pekný den prajem nepredávate niekto Britax B-Motion 4 ? dakujem