Aký je najlepší terénny kočík?

suesanqa
14. feb 2014

Ahojte. Máte skúsenosti s nejakým terénnym kočíkom? Preferujem trojkombinácie, keďže ho plánujeme používať od samého začiatku. Ďakujem za všetky tipy a názory.

bibio
14. feb 2014

Teutonia Mistral S - zvádli sme s ním všetko, akýkoľvek povrch. A v meste manévrovanie jednou rukou🙂

ikika
14. feb 2014

@suesanqa tak naj bol Gesslein Trend, lenze ten uz sa da len z druhej ruky kupit, kedze ho uz nejaky ten "patek" nevyrabaju... Gesslein su dobre celkovo aj do terenu... a aj s Inglesinou Magnum mam dobru skusenost...

moonglow
14. feb 2014

MAXI COSI mura ... zvladne cokolvek ale je dost tazky

fuska
14. feb 2014
poly2406
14. feb 2014

Ahoj, pripájam sa ku ikika... Mala som kočíkov niekoľko, ale na gesslein nedám dopustiť.
Ak ho chceš aj do terénu, ja som mala gesslein f6 - pozri si na nete. Bol mojím favoritom. Práve dnes som ho predala, a bude mi za ním smutno 🙂

kkristin
14. feb 2014

Mountain buggy

alzbet124
14. feb 2014

ja odporúčam Peg-pérego Gt3...síce je ťažší, ale ja som bola vééélmi spokojná 🙂

lubina
14. feb 2014
lejlla
14. feb 2014

Ja som za jane slalom,ale nie reverse

iwesska
14. feb 2014

Concord Wanderer - macher na kazdy teren 😀

sampo
14. feb 2014

ja mam bebeconfort high trek uz pri druhom dietati, ma velke kolesa a lahko sa ovlada 🙂 pravdaze, nie je dokonaly, ale ja som spokojna

estuska
14. feb 2014

My mame tiez maxi-cosi mura 4 a totalna spokojnost.Zvladne i prechadzky po lese a zo snehom tiez nema ziadny problem Ak chces nieco do terenu ,hlavne vyberaj aby mal kocik kolieska s loziskami a najlepsie nafukovacie.

siska53
14. feb 2014

Inglesina magnum. Ja som mala tu a bola som,spokojna,velmi spokojna.

katka.l
14. feb 2014

Jednoznačne peg perego GT3, som maximalne spokojna, do každého terénu.

jovanotti
15. feb 2014

Skus sa pozriet na znacku TFK, su to nemci ako jeden zmala kocikov maju srubovanu konstrukciu a tym padom ani po dlhodobom uzivani kocika v zlom terene nedochadza k rozkyvaniu konstrukcie a vzdy sa to da dotiahnut, co pri kocikoch ktore su nitovane neurobis. http://www.trendsforkids.com/

Ak sa chces dozvediet viac kludne mi napis...