Aký je najlepší kočík pre dvojičky podľa vašich skúseností?

lauricka
24. jún 2011

Táto anketka by mohla byt prehľadná a pomôcť ďalším pri rozhodovaní a vyberaní, jednoduchšie ako hľadať v diskusii 😉.

juliagregor
24. jún 2011

skus si napísať do čakáme dvojičky,...tam sa to stále rozoberá... 😉
osobne si myslím, že neexistuje dokonalý kočík pre jedno mimi a nieto pre dvojičky... 😎
jeden kočík nestačí, poznám minimum maminiek, kt. mali jeden kočík...
taký najuniverzálnejší kočík, kt. splna naroky pre babätko a aj väčšie deti je Bumbleride (momentálne sa nedá nový kupiť, možno v septembri)
treba rozmýšľať nad miestom používania, obdobia, kedy sa narodia deti a aj možnostiach uschovy kočíka v byte alebo RD, v aute...
bábätká nepotrebuju EXTRA kočík, odväzu sa v "hocijakom", skor sa treba zamerať na športový kočík a väčšina mamín neskôr kupujú aj golfiny (zaberu malo miesta v aute a zostane miesto aj na nákup)...:D
moja kamoška raz napísala ...:" Tehotne nepoznaju bazar" a to je škoda, lebo dti potrebuju toho veľa
držím palce pri rozhodovaní 😉

jankulina
22. dec 2011

Milé mamičky budúcich dvojičiek. Ja som tiež stála pred otázkou, aký bude najlepší kočík pre dvojičky. Najprv som si vybrala kočík podľa ceny (čo najnižšia) a vzhľadu. Kúpila som si ťažkú veľkú haraburdu z druhej ruky a po 5 mesiacoch mi došla trpezlivosť. Začala som hľadať čo najlepší kočík a preferovala som: kvalitný, ľahký, spratný, pohodlný a až do troch rokov za rozumnú cenu. Objavila som bumbleride a ten som si aj kúpila. Môžem Vám povedať, že som s ním bola za 2 a pol roka len a len spokojná, pretože splnil všetky moje očakávania. Bol pekný, ľahký, kvalitný a zmestili sme ho aj do nášho prvého auta - fiat punto. Má šírku 78 cm, takže cez 80 dvere som bez problémov vošla. Deti sa v ňon cítili dobre a až tak, že v ňom spali ešte toto leto na dovolenke a to mali tri roky. To je ďalšia výhoda tohto kočíka, lebo aj trojročné deti sa v ňom bez problémov vyspia. Keby som mohla kúpim si ho už od narodenia a iný kočík vám netreba. Ľahko sa ovláda, v porovnaní s niektorými kočíkmi pre jedno dieťa. Práve môj kočík hnedej farby predávam, tak ak by ste oň mali záujem budem rada ak mi napíšete. Teraz čakám dievčatko a kupujem si zase bumbleride ale len pre jedno dieťatko. Fakt je skvelý a preto tejto značke ostávam verná
P.S. Dvojičky sú paráda, želám Vám len veľa zdravia, šťastia a pohody. Treba si nielen tehotenstvo ale potom celú MD riadne vychutnať, lebo rastú ako z vody)
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/e37h/pre...
Pekné vianoce Jana

veverina
22. dec 2011

Ja som velmi spokojna s Firstwheels city twin,je aj prakticky,aj krasny 🙂 mozes kuk v mojom albume...

misabbas
28. aug 2012

ahojte 🙂 ja som mala ABC Design Zoom a musím si ho len pochvalovať. Deti sa narodili na jeseň, tak sme totálne využili veľké vaničky, ktoré boli veľmi priestranné. Prístup sme mali k deťom z oboch strán, veľmi ľahko sa kočík skladal a rozkladal, a často som nechávala deti spinkať v kočíku aj doma.
Naozaj vynikajúca voľba, vaničky sme využili do ich 8. mesiaca. Verzia s autosedačkami bola úžasná na nákupy, návštevy - len klik na konštrukciu.
Momentálne aj svoj kočík predávam a tu je link na nahliadnutie:
https://www.modrykonik.sk/bazar/dvojicky-potreb...