Aký je kočík Tako Jumper X Warrior?

siska07
26. júl 2010

ahojte, mate niekto skusenosti s kocikom tako warrior? skusala som si ho na predajni a velmi sa mi pozdaval, ale vzor a farbu aku chcem maju iba z kolekcie Minerals.... viete niekto ci je medzi nimi nejaky rozdiel a aky? co sa tyka pohodlia, vahy, ovladania atd... dakujem 🙂

e_kociky
26. júl 2010

siska07 veď kočík Tako Warrior je dostupný aj vo farbách kolekcie Minerals. Trocha nechápem tvoj problém, máš záujem o kočík Tako Warrior ale nevyhovuje ti farba? Objednať si ho predsa môžeš v rôznych farbách. Medzi kočíkom Warrior a Jumper X je podstatný rozdiel hlavne v podvozku kočíka, Jumper X je klasický štvorkolesový kočík, Warrior má kolesá bližšie k sebe, tiež je rozdiel vo vaničke, taške a športovej sedačke. V podstate ide o kočík jedného výrobcu ale kočíky sú rozdielne.

mimisk
27. júl 2010

podobná farebná kombinácia k mineralsu je aj farba fart, kde sú tiež pekné farebné kombinacie

maria_1
9. aug 2010

@e_kociky mate dobrý prehľad tak vas prosím poradte mi či Jumper minerals zelený má zelenú konštrukciu

mimisk
10. aug 2010

môžete si vybrať aku konštrukciu by ste chcela, zo zelenou ten kočík vyzerá zaujimavo, ale niekto zase hovorí,že je veľmi zelený tak si zoberie so striebornou, mne osobne sa pačí zo zelenou 😵

e_kociky
10. aug 2010

@maria_1 presne ako píše mimisk, farbu konštrukcie si môžete vybrať, farebnú, striebornú alebo veľmi pekne vyzerá zelený kočík s čiernou konštrukciou 😵

mimina321
10. aug 2010

tiež sa mi páči tako minerals 🙂 čakáme na to či bude chlapček alebo dievčatko podla toho vyberieme farbu.........
dnes sme aj boli na nákupoch,ale v obchodíku kde sme bolo značku tako namajú...budem musieť pohladať pred úplným rozhodnutím či 100% tento ho chcem vidieť v reale 🙂

e_kociky
10. aug 2010

@mimina321 určite sa ti tako bude páčiť 😵

centik
11. aug 2010

@e_kociky aky je prosim ta rozidel v sportovej sedacke u warrioru? lebo viem ze baby co mali jumper tusim dost nadavli na sportak? je vacsia ta sportova cast? aky je ten kocik asi vysoky?
dakujem 🙂

mimisk
11. aug 2010

@centik ak mozem aj odpoveda´t ,tak pisem z mjho pohladu: športová časť je našírku asi o 4 centimetre širšia a dlhšia o 5 cm, potom je aj troška inak riešená strieśka čo sa týka odopínania letnej sietky, inakší rozdiel tam nieje, teraz čo mám novˇ´si model, tak je tam už aj lepsía vyriešený nakupný koš, je lepší pristup do košíka

e_kociky
11. aug 2010

@centik veľký rozdiel vo veľkosti nie je, u oboch kočíkoch je športová časť dosť veľká, vanička u warrioru je väčšia cca o 5 cm.

centik
11. aug 2010

@mimisk a si spokojna s tou sportovou castou? zmesti sa tam napr. aj rocne dieta v zime?
a je podla vas vhodny aj na vysku cca 196 cm?

centik
11. aug 2010

@mimisk aha teraz pozeram ze ty si asi predajca, som myslela ze pouzivas ten kocik

mimisk
11. aug 2010

Skusenosti mám aj z predajne aj od zakazničiek ,ktoré mi hovoria vsetky komentare ku kočíku z pouźivania, ale ma ho vyskušany aj moja švagrová, ktorá ho použivala hlavne športovú časť v zime a bola spokojná,že je dostatočne uzavretý ,aby nefualo do vnutra, bohužial museli kočík vymeniť,lebo čatso cestuju do nemocnice a potrebuju niečo na rychle poskladanie, aj ste vyššia tak vám radšej doporučujem warrior

centik
11. aug 2010

@mimisk dakujem

maria_1
11. aug 2010

@mimisk som tu krátko,ale keď čítam tvoje príspevky, tak si dovolim tvrdiť,že vystupuješ ako predajca nie radca

mimisk
11. aug 2010

myslim ,že nie som sama,ale to je vás nazor

maria_1
13. aug 2010

@mimisk za teba rozprávajú tvoje príspevky, ale to je fajn keď vieš poradiť a ty vieš

mimisk
13. aug 2010

keď viem rada poradím 😵

damiana
13. aug 2010

po tomto kociku tako warrior, aj moje srdce pišti, len škoda, že nemam tu možnost si ho pozriet na živo, snad sa aj k tomu dopracujem ..
@mimisk, vy ste mi uz tusim pisali, vsak? vy ho mate aaj v predajni?? boli by sme totiz ochotny ist sa nan pozriet aj do skalice, aj ked je to trochu dalej. Da sa vybrat potom hoci jake farebne prevedenie??? Je moznost vybrat aj s ciernou konstrukciou??? Neviem, co by som dala, za toto farebne prevedenie 😵 😵 😵

peha81
15. aug 2010

http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2078-Databaza-... baby je tam aj tako jumper x piratz,,čo si o tom myslíte,,týka sa to len toho prevedenia Piratz alebo...??? ☹

mimisk
16. aug 2010

ano len tohoto prevedenia, ale ide o taku chybu,že nieje možné, aby si dieťa poškodilo prsty ta by muselo mat ruky dospeleho cloveka,aby tam dočiahlo, neviem podla akych noriem to robia, inak ak by testovali všetky kočíky tak vsetky by boli zakázané,lebo sú robené na ten istý sposob

peha81
16. aug 2010

@mimisk dakujem,,,no mne ani nejde o tie prstiky,,,to by sa dalo ustriehnuť,,ale to chemicke zlozenie 😒 ale tak snád je to iba u tohto prevedenia,,a zas to môze byt iba chybna seria,,nie?

mimisk
16. aug 2010

bola tam pouzita ina folia

e_kociky
16. aug 2010

@peha81 na nových kočíkoch je už madlo potiahnuté kožou

peha81
16. aug 2010

@e_kociky aha,,dakujem za vysvetlenie 😅

e_kociky
16. aug 2010

ak by sa aj stalo, že niekde nájdeš v predaji ešte s fóliou, výrobca to bez problémov zamení za kožené madlo 😉

dinka24
18. aug 2010

@e_kociky dobry den, chcem sa vas spytat, ma kocik s oznaceni iba Warrior na vasej stranke polohovatelny matrac vo vanicke?

mimisk
18. aug 2010

aj jumper aj Warrior má polohovanie chrbatika vo vaničke, má 5 poloh

e_kociky
18. aug 2010

@dinka24 áno, je polohovanie aj v kočíku Warrior

svetkocikov
Odpoveď bola odstránená
Zobraz