Aký je kočík Giordani Ethos trio?

1maruska
25. jan 2011

Ahojte,
mate niektora skusenosti s tymto kocikom?
Pekny den

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasrnka
28. jan 2011

@brusnica1 , kde si ho videla? Na nete som nasla iba Babymarket, ze ho ma. Neboli predne kolieska male? Nejake odpruzenie?

1maruska
autor
28. jan 2011

@brusnica1 Je velmi pekny, nikde som ho zatial nevidela, iba na nete...Mozte mi povedat, kde ste ho videla, dakujem 🙂

tonko_babymarket
28. jan 2011

Podvozok je čiastočne odpružený, je to skôr mestský kočík,je výnimočný otočnou sedačkou o 360 stupňov.

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1maruska
autor
29. jan 2011

@tonko_babymarket Vyzera naozaj velmi dobre, presne take nieco ocakavam od kocika, este treba vidiet nazivo...

sasrnka
29. jan 2011

@brusnica1 , dnes som ho bola ukuknut tiez v Babymarkete, sice sme kupovali stolicku, ale nedalo mi. Cierna konstrukcia a cervena sportova cast boli veelmi pekne. No obavam sa, ze to je tak maximalne do 2. rokov. A polohovanie celej sedacky, teda je to na sposob "korytka". Inak makkucky, pohodlny, dobre sa s nim manevrovalo, skladanie jednoduche, aj vahovo by vyhovoval.

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mojdend
14. apr 2011

My sme ho tiez dnes objavili a sme z neho uplne nadseni, je velmi lahunky, dobre sa s nim manipuluje, kolecka dost velke, lahko sa otaca v smere aj proti smeru jazdy, lahko sa sklada, maju pekne farby, no proste mal presne vsetko, co som na kociku hladala uz vyse mesiaca. Takze tento kupujeme na 99%, uz sa veeelmi tesim.

mojdend
14. apr 2011

Ale ak niekto najde kocik, ktory je podobny ale za lepsiu cenu, tak sem s nim 😉

rebeka33
26. máj 2011

@mojdend ahoj kúpila si si ho nakoniec.Mne sa tieč páči jeho dizajn, len by ma zaujmalo ako sa skladá a menia vaničkly,No na nete som nenašla inštuktážne video tak hladám skúsenosti.- Veľmi sa mi páči abc desing ako funguje,skladá sa ale tie farby 😝 .čakáme dievčatko a tam to fakt nie je nič moc. %Dakujem za každú skúsenosť. 🙂

tonko_babymarket
27. máj 2011

@rebeka33
možno ti pomôže info, že v Košiciach Ethos nájdeš v predajni Maderna...

rebeka33
27. máj 2011

@tonko_babymarket ďakujem, do maderny sa chystám na velký nákup 😀

mojdend
2. jún 2011

@rebeka33 Ahoj, este sme ho nekupili, najprv sme chceli vymalovat izbicku pre maleho a az potom kupit kocik, tak napisem skusenosti, ked ho uz budeme mat.

rebeka33
3. jún 2011

@mojdend ďakujem .to isté robíme aj mi teraz. Renovujeme ,malujeme. Budem rada za každú správu.Ja som úplný nováčik.

mojdend
10. jún 2011

@rebeka33 Ahoj, boli sme este raz v obchode ho omrknut, je fakt skvely a manzel uz ani iny nejak nechce, ale tak nasla som od Giordani aj model Bebeios, tak sa neviem rozhodnut. Ethos je krajsi a paci sa mi, ze sa tak lahunko otaca ku mne alebo smerom od mna, co je fakt pecka, ale ten Bebeios zas sa mi zda lahsi a teda je aj lacnejsi. No ale tak fakt neviem sa rozhodnut, no manzel ma ukecava na Ethos.....

vierika112
13. jún 2011

@mojdend Ahojky, tak ja som tiez najprv pozerala na Ethos ale nasla som teraz novinku od Colletto a je to ten kocik ako Ethos, len ma asi vacsiu vanicku a sportova cast ide aj lahu 🙂 je to Colletto Matteo a ked bude pozerat tak som videla aj videa o nom a mne sa zapacil ten a je za lepsiu cenu ako Ethos. Len ani jeden ani druhy som nevidela a matteo si asi objednam na slepo a budem cakat, ze co dojde :D tak som zvedava.. 😅

mojdend
14. jún 2011

@vierika112 Ahoj, tak potom urcite napis, ako si spokojna. Dakujem za tip, pozerala som hned videa aj starsie recenzie tu na stranke. Mna jedine, co odradza, ze je to polsky kocik, ale zas nie vsetky polske su zle, to v ziadnom pripade nechcem tvrdit, kedze nemam skusenost. U mna je problem ten, ze nezijeme na Slovensku a sem sa tento kocik nedovaza, tak to by som musela objednat k rodine domov a potom poslat alebo doniest sem a to by ma vyslo hooooodne za postovne. A to okienko na strieske sa tiez neda zakryt, kedze my sme na Cypre, tak tu pecie slnko kazdy den, tak potrebujeme ochranu. Ale inak kocik vyzera paradny, cena rozumna, keby som ho mohla objednat sem, alebo aspon chytit do ruky, tak urcite velmi nad nim tiez uvazujem, lebo to otacanie je fakt super. takze u nas zatial asi aj tak vyhrava ten Ethos 🙂 no uvidime, mame este par tyzdnov 😎

mojdend
4. júl 2011

tak sme ho dnes konecne kupili - giordani ethos, este je zabaleny, ale uz sa nan velmi tesiiiiim 🙂

monko28
14. júl 2011

Ahojte kočky tak náhodou som objavila túto tému tak ja Vám napíšem ako som s ním velmi spokojná. Kúpila mi ich sestra ako prvá v babymarkete v januári ako ich dostali, hned si ich zamilovala bola celá nadšená kolko funkcií ten kočík má. Mám dvojičky chlapčeka a dievčatko, kočíky mám fialový s čiernou konštrukciou a tmavomodrý so striebornou konštrukciou. Sú fakt super krásny dizajn, niet človeka čo by sa za kočíkom neotočil a každý sa pýta kde sme ich kupili.Som s nimi velmi spokojná dá sa hojdat, otáčat, velmi lahko sa skladá,práktický košík,strecha zatieni cele telo,venička cez leto je super lebo je tam vela vetravie a cez zimu je tiež super lebo sa tam zmestí aj fusak s dekou. Baby mozem ho len odporučit som s ním nadmieru spokojná. 🙂

paja74
14. júl 2011

Tenhle kocarek jsem si obhlizela v BA. Jedine co mi na nem vadilo, ze sportovni cast se neda polohovat az do lehu.

beatrisss1
14. júl 2011

@sasrnka
a kde je prosim ta ten babymarket???? tiez by som ho chcela kupit

monko28
15. júl 2011

čaute baby píšem ešte raz tieto kočíky sú super, a športová čast sa dá úplne do lahu, tam je taký trak ktorý sa povolí a je v úplnom lahu. Kúpila mi ich moja sestra v Ba v baby markete, na ul. vajnorská 136. Personál je velmi ochotný a všetko vysvetli.

sasrnka
17. júl 2011

@beatrisss1 , monko ma uz predbehla. Mne ten kocik na predajni nesiel do uplneho lahu, tak neviem. Aj to polohovanie sa mi nepacilo. Inak krasne farby maju 😉 🙂

beatrisss1
17. júl 2011

@sasrnka
super dakujem..a mate niektora skusenost ako sa ovlada v zime ked je sneh? je to v pohode??? dikes

1maruska
autor
5. aug 2011

Caute, este som tento kocik nevidela nazivo, nemate niektora nahodou fotky?

mojdend
27. aug 2011

@monko28 ahoj, chcem sa opytat, ta sportova cast sa ti dala do lahu iba operadlo, alebo cela sedacka? lebo mne sa dalo dat v obchode do lahu iba operadlo povolenim toho traku, co si spominala, ale potom nohy by boli trochu vyssie, nie je cele sedadlo v jednej rovine. nevravim, ze to vadi, ale ako to ide u teba do uplneho lahu? mne to neslo 😒

mojdend
27. aug 2011

baby, neviem sa vobec rozhodnut medzi giordani ethos a giordani elixo. ja kocik potrebujem len na prechadzky, nie chodit po nakupoch, alebo po meste, len na vecerne prechadzky, kocik do auta, vylozit a prechadzat sa. fakt sa vobec neviem rozhodnut ☹ . ta moja nerozhodnost ma raz zabije. poradte miiiii.

pixie1
30. aug 2011

@mojdend ahoj, pre aký kočík ste sa na koniec rozhodli? rozmýšlam nad kúpiu giordani ethos, daj vedieť, či si spokojná 🙂

simisi
30. aug 2011

suseda ich ma,a uz ich dvakrat reklamovala,prasknuta a zlomena konstrukcia,kociky pouziva cca 7.mesiac 😠