Aký je kočík Dada Paradiso Romance?

wudz
18. mar 2013

Ahojte, chcem sa opýtať, či máte skúsenosti s Dada Paradiso Romance. Našla som tu viacero diskusií o Dada Paradiso, avšak ani jednu o edícii Romance. Resp. neviete mi poradiť kamennú predajňu, kde by som ho našla? Zatiaľ bez úspechu a kým ho "neomakám", tak ho nekúpim.. Najlepšie v okolí miest LM, BB, DT, TT.

anka2103
18. mar 2013

Ma ho kamaratka mel1989 skus sa jej opytat 😉

kiakocikovsvet
18. mar 2013

má ho predajňa Drobček vo Zvolene

zuzula2546
13. máj 2013

Uz vies nieco blizsie? Ja by som ho tiez chcela 😉

saska.j
14. máj 2013

Ahojte mam otazku:mam kocik dada denim a chcem sa spytat kupovali ste si k tymto kocikom original slnecnik alebo vam pasoval univerzalny? Lebo mne nepasoval.dakujem

mirken
15. máj 2013

ahote dada paradiso romance ma ho niekto v ba? Alebo vobec niekto spini sa to velmi ?

zuzana1606
15. máj 2013

ahojte včera mi prisiel je pekny, ale vyuzijem ho az o mesiac tak potom napisem viac 🙂

cheriladynka
30. jún 2013

Je krásnej přidávám dvě videa!

https://www.youtube.com/watch?v=jQJWEUBx5oM


https://www.youtube.com/watch?v=DGK8ANHioeA


pak teda někdo písněte jakej teda doopravdy je 🙂 prej je ještě hezčí než na fotkách a videích 🙂

matilla
16. jan 2014

Kočik je fantasticky ..... lahko sa ovlada doslova sa otocim s nim na mieste, je ovela krajsi ako na fotkach, ma kvalitne prevedenie materialov, latka sa lahko cisti a rozlozenie a zlozenie je tiez velmi jednoduche je aj super odpruzeny .... ja som nad mieru spoko

nikusa1981
19. jan 2014

ano aj my ho mame,je perfektny velka vanička lahke ovladanie a každy nam ho chvali.Lahka manipulacia ,spokojnosť na 100%aj ked je biely tak sa lahko udržuje.

silvia0704
15. mar 2015

Prosím vás a tá ekokoža nepraská? A čím ho čistíte? Mne hneď padol do oka ale treba ísť na to aj prakticky..ale keď čítam, že ste spokojné, tak som rada, lebo je to moj favorit 🙂

andrea1985a
28. apr 2015

V nitrianskom okrese neviete ci ho maju niekde?

timon3
8. sep 2015

Ja ho mam na predaj ak by mal niekto zaujem staci napisat

salome51
27. feb 2016

Mamičky ktoré máte kočík značky Dada Paradiso, chcem sa spýtať či nie je príliš vysoký a robustný. Ja som totiž dosť nízka. Meriam len 157 cm. Ďakujem