Aký je kočík Cybex Balios S Lux?

13. okt 2021

Ahojte máte niektorá kočík Cybex Balios S Lux ? Aký je ? Čakám prvé bábo takže sa v tom moc nevyznám , ale v predajni mi padol do oka hneď ☺️ ďakujem za info

len_nig
13. okt 2021

Recenziu ti nedám lebo tiež ešte len čakám 😁 ale kúpila som ho, kamoška je s ním veľmi spokojná a aj mne sa páčil keď som ho skúšala

lubmapa
17. okt 2021

Mali sme len športovú časť. Ale najhorší kočík 🥺 tiež sa mi strašne páčil. Športová časť príšerne úzka, cez zimu sa tam ledva napchá tenký fusak. Kolesá predné boli už po 3 mesiacoch zničené. Lepšie nám poslúžil lacný poľský kočík ako tento.

greeetas
24. okt 2021

Ja som s nim veelmi spokojna👍lahky,spratny,dobre ovladatelny,pekny...jedine minus je ze vanicka je uzka (neviem ako s fusakom) a je nizsie, ale tu sme vyuzivali len chvilu v lete

31silvia12
24. okt 2021

My sme mali tiež len športovú časť..je pravda, že časť na sedenie je skromnejšia, no keďže som hľadala kočík otočný o oboch smeroch, tak vyhral cybex..(a veľa kočíkov má to sedenie rozmerovo veľmi podobné)..používali sme ho celoročne..v zime s huňatým fusakom cotton moose(dcérka mala v tom case 1,5r)..je ľahký, spratný, vydrží cestu terénom..za mňa super..dokonca i dvojročná sa v ňom v lete v pohode vyspinkala..