Aký golfový kočík?

sundance
22. okt 2012

Ahojte🙂
iba dve otázky🙂
aký máte golfový kočík?
a ste spokojný?
Ďakujem 🙂

nunusimi
22. okt 2012

my mame Inglesinu Trip. A sme spokojne, az velmi 🙂 super jazdi aj po terene, mala v nom dokonca v pohode spinka a teraz sa tak rada vozi, ze nechce ani vystupit 🙂 je lahky a skladny. Odporucam.

heeedka
22. okt 2012

riešim práve podobný problém...uvažujem nad Chicco multiway.

luciaq
22. okt 2012

ahoj ja mam zopu viper stvorkolesovy,ale nikdy viac. preklinam ho kade chodim. nestabilny, dnes som z neho skoro vysypala dieta na cestu. v popise bolo,ze ovladatelny jednou rukou. no krasna loz. tento si urcite nekupuj
kamoska ma chicco multiway a je neskutocne spokojna . aj v obchode mi ho vychvalili,ze nemali na nho zatial ziadnu reklamaciu a porovnanie kvalita a cena je neskutocna. zatial u mna vyhrava tento. pravdepodobne ho malej kupime na jar. ak golfac tak s velkymi kolesami a nie tie blbe,co maju vzadu vacsie a vpredu mensie kolieska. u nas su hrozne chodniky a na tie potrebujem ja pevny kocik s velkymi kolesami.

hirunka
22. okt 2012

My mame chipolino golfac sme velmi spokojny, je spratny,lahky a polohovatelny az do lahu

jankaferancova
22. okt 2012

Ahoj my mame doma Chicco multiway a je super,urcite odporucam.je pevny,skladny,vhodny do akehokolvek terenu,polohovatelny,je proste supis 😉

artinn
22. okt 2012

My sme mali Peg Perego a som bola s nim max spokojna

prasiatko30
22. okt 2012

Cybex calisto - mam ho uz 3 roky, od 4m veku dietata a nemozem povedat nic zle - ovlada sa jednou rukou, sklada sa jednou rukou dava sa do uplneho lahu, ma vpredu opierku, da sa vyprat v pracke a posadim do neho aj 22 kg dieta v pripade nudze, kolieska sa mi za cele tie 3 roky ani raz!!!! nezasekli a aretuju sa super lahko - prislapnutim gombika na vrchnej casti kolieska - co pri sportaku prvej dcery som za celu dobu pouzivania nebola schopna zablokovat tie kolieska proste sa nedalo. Tiez kapota je omnoho vacsia ako u beznych golfacoch a daju sa odnimat strany kocika - velmi prakticke pri horucavach.

Takze ja odporucam jednoznacne cybex velmi kvalitna znacka. Hociktory model

simca06022011
22. okt 2012

🙂 No, ja mam golfac ORION (babypoint), kupovala som ho takym stylom, ze som okamzite-v tomto momente potrebovala kocik a tak som s malou na rukach isla do mesta a kupila to co mali, Stal 60EUR... CasualPlay, ktory som doteraz mala, som odvtedy nepouzila. Som velmi spokojna, je to maly golfac, ale dost vysoky, ze dieta nesedi na zemi a kedze moja mala je vysoka, tak je jej aj dost velky. Vprace sa tam nakup... v zime som v nom mala fusak. Ziadny problem. Lahko ovladatelny, lahko sa sklada a rozklada a nezaberie vela miesta. Zmesti sa dokonca aj do nasho "mini" vytahu 🙂 a po 3 rokoch mi ho za tie peniaze nebude luto (ako som plakala pred par tyzdnami za casualom, ked som predavala 900Eurovy kocik za 350...)

Ale chcela som Cybex alebo nejaky podobny kocik, ked som to pred tym "planovala" 🙂

beruska.zuzanka
22. okt 2012

hauck condor, boli sme veľmi spokojný, jazdili sme na ňom v zime v lete, bol fakt skvelý 🙂

elienka
22. okt 2012

@sundance ja mám espiro magic 4, a som na rozdiel od @luciaq veľmi spokojná, kočíky sú skoro rovnaké, ten môj má spojenú rúčku a naozaj sa dá ovládať 1 rukou. Záleží na čo kočík potrebuješ. ja mám tento stále v aute - je super spratný, lebo sa pri skladaní akoby zlomí na placku. golfáče zostanú ako dlhá palica - nedalo sa mi to do kufra rovno, stále akosi krížom som to tam musela mať. V prípade núdze už som ho mala ako spolusediaca na kolenách v aute a ani to mi nevadilo. ide skoro do ľahu.Kočík používam najmä v meste. Tá jeho skladnosť očarila aj manžela. Ako nevýhodu vidím malý košík. Samozrejme nie je to kočík na dedinu. Na naše dedinské cesty a chodníky používam šporťák s poriadnymi kolesami. A ešte ma napadla jedna výhoda oproti Chicco multiway čo má kamoška - stále si sťažuje že nohou zakopáva no prostrednej tyčky medzi kolesami. Toto tam Espiro Magic nemá, tak super. Pre mňa je Espiro no. 1., ale mala som reálne očakávania, nečakám, že 1 kočík splní všetky moje možné aj nemožné želania.

yyyyanula
22. okt 2012

INGLESINA trip - netvrdím, že je bez chybičky, asi na každom by mi prekážalo niečo, ale vcelku - priestranný, ľahký -6,3kg, takže ho dvihnem aj s dieťaťom, jednoducho skladateľný, ovládateľný jednou rukou, a napr. keď fúka vietor, strieška sa dá stiahnuť až dole pred tváričku bába. U nás spokojnosť 🙂

kikina84
22. okt 2012

ja som sa az teraz ponaucila..kupovala som lahky a jednoduchy kocik,je sice po jednej strane prakticky..ale kedze mam vacsie a tazsie dieta..cely sa mi rozhegal,odisli mi kolesa a brzdy..a proste vsetko je nanom zle..to zistujem az teraz..kociky su navrhnute vacsinou len do 15kg,ale vela deti uz v 2 rokoch prekracuje tuto hmotnostnu hranicu a vtedy treba urcite nejaky pevnejsi kocik..Povodne som chcela aby mi vydrzal aspom do dcerkinych 3 rokov..ale mala teraz 2 a uz je golfáčik zažehnaný..Teraz mám nový ..je pevnejší,je sice o trochu ťažší,ale pre tých čo nemajú auto a jazdia s kočíkom v kuse,sú podľa mna lepšie pevnejšie kočíky na typ golf..Ja som teraz jeden taky nasla a neviem si ho vynachvalit..je super a mrzi ma ,ze som ho nekupila uz vtedy a zbytocne som zaplatila kopu penazi na drahy ospevovany golf a aj tak sa mi cely rosipal 🙂

lencika
22. okt 2012

ahoj ja mam maclaren quest sport a som s nim velmi spokojna dcerka je v nom uz od 1 a nemozem sa stazovat. 🙂