Aký čierny športový kočiar?

karinnka
21. sep 2011

Pacia sa mi cierne sportove kociariky,ktory mi odporucite pre 14mes slecnu,aby som ho mohla pouzivat aj v zime?Hladam po nete a vela toho som nenasla.Nasla som Quinny Speedy,Casualplay S4,S6,Casualplay Vintage,v nejakej rozumnej cene.Dakujem

sashabb
21. sep 2011

@karinnka ja som jednoznačne za quinny speedi 😉

karinnka
autor
21. sep 2011

@sashabb Ty ho mas?Da sa dat uplne do lahu?

sashabb
21. sep 2011

@karinnka mala som a bola som veľmi spokojná 🙂 úplne dolahu nejde, je to mierne šikmo, no keď sa dívaš na dieťa ako v ňom leží ani ti to nepríde. Speedi je dosť priestranný, pre tvoju malú (vekovo) ideálny. Ja som ho mala tiež pre malého od 1roka a vozil sa v ňom do 3,5r. a v pohode sa v ňom aj vyspal 😉

karinnka
autor
4. okt 2011

Alebo nejaky golfac s pouzitim v zime? 🙂

sashie
7. okt 2011

my máme phil and teds sport a jazidli sme v zime bez problémov, aj keď nebol odhrnutý sneh z chodníkov a snehu bolo to poly lýtok. Navyše je to kočík s najdlhšou opierkou chrbta na trhu, čiže sa tam cíti komfortne aj 4 ročné dieťa - tým myslím to, že mu opierka v dvoch rokoch nesiaha len po plesia a hlavu nemá opretú akoje to pri väčšine kočíkov. Ja ho odporúčam. Dá sa dať úplne do ľahu (dokopy ma celkovo 4 polohy - 2 ležmo a 2 na sedenie) a pri narodení druhého dieťaťa sa dá dokúpiť prídavné sedadlo. Už sú na trhu aj novšie verzie ako sport. Navyše má veľký košík. odporúčam. my sme spokojní. Dcéra si v ňom aj teraz rada pospí.

sashie
7. okt 2011

ešte som zabudla ku golfáčom. do zimy so snehom sa vôbec nehodí, pretože klasický golfáč sa ťažšie manipuluje - riadi ako kočík, ktorý má len jednu rúčku (spojenú) a golfáče majú malé kolieska, čo je problém keď je sneh. my sme z BA a tu napr. keď napadá sneh vôbec neodhrňajú chodníky (moja skúsenosť z r. 2009, keď sa nám narodila dcéra - to sme boli radi, že máme veľké kolesá) 😀