Ako vybrať správny kočík v rozumnej cene pre vysokú ženskú?

5. sep 2024

Ahojte, potrebujem poradiť. Čakám s veľkým odstupom tretie baby, rodila som naposledy skoro pred 12 rokmi...
Vôbec sa nevyznám v značkách kociarikov a mám pocit, že ich je snáď milión. Predtým som mala nejaké Camarelo Q tuším, bol veľký, ťažký jak 🐖 a mala som vďaka nemu brušný pruh, lebo som ho musela nosiť hore dole na medzi poschodie...
Vedeli by ste mi poradiť kočík, ktorý je vhodný pre:
Vysokých rodičov obaja máme výšku ja 175, manžel 183.
Kociarik, ktorý je ľahko manipulovatelny aj pre pubertálne deti.
Kociarik som jeden fajn našla Cybex EOS, no netúžim po čiernom kociariku, mam rada farby a strašne by som chcela veselé farby, taká fuchsia, ale ružový neón 👍 alebo aspoň zelená pekná, možno červený, krémový....
Obzerám sa po trojkombinacii...
Vanička musí byť väčšia, keďže bábätko bude decembrové a musí tam vojsť v pohode aj fusak, deka....
A dôležitá je aj cena, nemôžem si dovoliť kočík za 1500e...
Ďakujem za každú radu, ako sa zorientovať, prajem vám krásny deň plný radosti a žiadnych starostí.

sabinka022
5. sep 2024

Ahoj. Hned na uvod pisem,ze nas splna vsetko az natu cenu 😕 Mame Joolz day 5 a je mega krasny! Priestranny, elegantny, lahucky, super hladko ovladatelny. Ja mam 175cm a manzel 195cm, aj sme si kupili adaptery vyskove a ani raz sme ich nepouzili,kedze je dostatocne vysoky. Ma dvoje vetranie, lyocelove vzdusne polstrovanie lehatka a predlzenu striesku. Je to dvojkombinacia- sportova cast sa da dat uplne do lahu. Mame dievcatko a zvolili sme zelenu farbu,lebo nas velmi ohurila(povodne sme chceli bezovu). V bazaroch este asi moc nebude,kedze vysiel este len koncom minuleho roka,ale mozno nejaka starsia verzia? Kupili sme k nemu aj batoh. Doporucujem.

autor
5. sep 2024

@sabinka022 vyzerá pekne, ale pri našich výdavkoch, keď nepracujem a sme v podnájme, vážne takú pálku za kociarik dar nemôžeme... Mne by kľudne stačil aj ten "neznackovy" ten Cybex EOS dom našla len za 550e, no čierny iba a to teda nie 🙂‍↔️... Koľko stála prosím táto tvoja zelená kobylka?😁 Je ináč krásny.👍

sabinka022
5. sep 2024

Chapem. Len som sa musela podelit so skusenostou 😊 Stal cca 1600€ aj s tym batohom a adaptermi na kocik a na vajicko 😊

pukina
5. sep 2024

my mame cybex balios s lux. za mna je to taka zlata stredna cesta co sa tyka cena vs. kvalita

lindus_esterka
5. sep 2024

Neviem aky mas cenový strop, eos vo verzii lux je vo viacerych farbach - pastelovych, aj kremovy, cenovo sa zmestis do 600€

dzejsik
5. sep 2024

skus pozriet ci by vyhovovalo nieco z tychto co maju okolo 10-11 kg a lahke ovladanie - Cybex Balios S Lux, Moon Piu, Moon Resea, Carrello Omega, Muuvo Quick, Maxi Cosi Oxford, Mutsy Nio, …

lneviemmeno
6. sep 2024

@dzejsik Cybex Balios s lux máme aj my, ale nemala som vaničku tak ohľadom nej neviem. Dvojkombinacia stojí okolo 700€, je na vyber 5 farieb, športová časť ide úplne do ľahu, je otočná samozrejme, je ľahký váži okolo 11kg a výškovo podľa mňa super, ja mám 170cm a manžel 180 a nie je pre nás problem