Ako ušetriť pri kúpe kočíka?

tibka23
19. júl 2020

Ahojte žienky, špekulujem pri nákupe detského kočíka, ale nechcem šetriť na kvalite. Skrátka správny kočík za správnu cenu 🙂 Už som si asi aj vybrala a pozerám kade tade eshopy azľavy na internete, kde je najlacnejší a našla som jednu stránku www.amongbuy.com. Zaujala ma myšlienka a tak som tam napísala, či by nebolo možné takto kúpiť kočík a odpísali, že áno. Máte niektorá skúsenosti s touto stránkou? Možno až moc špekulujem, ale ušetrených pár eur sa vždy zíde 🙂

simona232323
19. júl 2020

@tibka23 Kukni bazar kocikov , pripadne daj do skupiny bazar kocikov na Fb ( My'sme kupili bexa ultra za 250 € ) za mna super , po vsetkych strankach..

kacena4
19. júl 2020

ahojko ak nechces setrit na kvalite tak kup z bazara, vela mamin takto kupi origos novy a po par mesiacov zisti ze im nevyhovuje, z roznych dovoduv - nevojde do auta, do terenu, dietatko je uz velke, do vytahu, alebo maju po roku dalsie babatko, radsej nosia ako kocikuju... a tak po par mesiacov kocik predavaju este v zaruke - mozes si ho ist priamo vyskusat k majitelke pozriet, okuknut dohodnut sa co a ako a nemusis vymyslat kde a ako by si usetrila

luccija
19. júl 2020

@tibka23 spekulujes, až na to doplatis.Plny FB a bazoš je jazdených kočíkov za výbornú cenu

tibka23
autor
19. júl 2020

@kacena4 ten môj je tak trochu polovičný monk a nechce používaný 🙂 ale to, čo si navrhla by mi uňho mohlo prejsť, ďakujem.

stary_ujco
19. júl 2020

Neviem si predstaviť, že by sa tu teraz naslo 10 ženských co chce kúpiť rovnaký kočík z rovnakého obchodu. A ze im obchod ponukne nejakú extra zlavu nad rámec toho, ako keby si tu zľavu vybavili same. Internety su plné garážových eshopov fungujúcich na minimálnej marzi, uz vidím tú zľavu, keď sa do toho ešte vloží ďalší sprostredkovateľ.

choco6
19. júl 2020

@tibka23 A na takychto a podobnych strankach ludia prichadzaju o peniaze. 🤦 Urcite radsej kupte kocik z bazaru, vanicky byvaju vacsinou malinko opotrebovane, vnutorne stielky sa daju krasne vyprať a ked bude bábo vacsie budete chciet zasa novy sportovy. Okrem toho je plno zien co menia kociky ako ponozky a fakt su úplné ako nové. A ako bolo spomenute vyssie prides časom nato ze ti vobec nemusi vyhovovat, moja svagrina tak mala kocik ze vanicku pouzivala 3 mesiace a potom sa jej tam maly nevmestil 🤷

evka258
19. júl 2020

Ja som prvý kočík kúpila v obchode, a to trojkombinaciu camarelo za 400€. Druhý Xlander z koníka za 80€, vanička a športová časť, perfektný kočiar za pár eur Keby ešte raz kupujem prvý kočík, tak lepšiu značku z bazara.

kacena4
19. júl 2020

@tibka23 pri babatku si to treba monkovo racionalne vysvetlit babatko rychlo rastie a tak nestihne "znicit" nic co pouziva od oblecenia az po hracky ci zariadenie, t.j kocik, lehatko a podobne veci najma teda ak sa jedna male babo napr. take oblecenie v priebehu jedneho roka vymeni cca 7 velkosti oblecenia ak nie viac, t.j. kazde 2 mesiace jednu velkost takze nema sancu znicit oblecenie... a podobne racionalne vysvetlenia 😉