Ako správne vybrať športový kočík?

adel1
24. feb 2015

Prosïm vãs o radu ako mam vybrat spravny sportovy kocik? Dakujem 🙂

siska53
24. feb 2015

Keby som si mala druykrat vybrat, tak by som k nasej 3kombinacii kupila uz len obycko buginu.
Ak vsak by som potrebovala vyslovene sportiak, tak s co najvacsimi kolesami, hladala by som velky kosik a idealne spojena rucka aj ked zas vaham, kde by som zavesila nakupne tasky..
Niekto potrebuje kocik dat do uplneho lahu,to sme my az tak.nepotrebovali. Ale tu islo o deti, co mali viac ako 14m.

janickacrazy
24. feb 2015

Tak rozhodne so spojenou rúčkou a vačším košíkom, lebo teda ja som vždy niečo vliekla či už náhradné oblečko, nejaké nákupy alebo formičky, nejaké jedlo pre dieťa, takže aby si to mala kam všetko dať. Ja som mala taký ľahký, vážil len 7,5kg, dal sa dať až do ľahu a bol aj odpružený. Rozhodne nekupuj tie najlacnejšie hrkálky, čo majú také plastové kolieska, to je čistý horor.

bigsun1
25. feb 2015

Ja som tiez riesila tuto otazku minuly tyzden. Rozhodovala som sa medzi Britax B-Agile 4 a Valco Baby snap4 2015. Rozhodla som sa pre Valco baby,buduci tyzden ma prist. Váži len 6,2 kg, je polohovatelny az do lahu,pre rok 2015 ma uz polohovatelne nozicky,velke kolecka ( daju sa doobjednat aj nafukovacie),velky kosik,spojenu rukovat a uplne lahko sa ovlada. 14mesacny syn v nom sedel a mal dost miesta urcite aj k buducej zime s fusakom (vsetko sme vyskusali v predajni). Ja som ho objednavala na slune-cz.cz. Teraz tam maju aj akciu ze ku kociku davaju aj nahradnu striesku zadarmo. Tak uz len cakam kedy pride 🙂

evka8756
26. feb 2015

Ahoj, ak športový kočík tak určite by mal mať veľkú striešku, nákupný košík a väčšie kolesá, aby si sa s ním všade dostala 🙂 ale výber je samozrejme na tebe, ale poradila by som kuk sem http://www.mojanjelik.sk/k/kociky/sportove-kociky/