Ako dlho sa používa hlboký kočík?

adus120
29. máj 2017

Mamicky, do akeho veku sa pouziva hlboky kocik a od kedy sportova cast?

tyelde
29. máj 2017

Od narodenia kým sa zmestí, moja má 9m a ešte je v hlbokom, ale sedí v ňom... Plus športový, ale tam sa jej nepáči...

siska53
29. máj 2017

@adus120 my sme mali 2in1,cize u nas dlho. Ked bolo chladnejsie,dala som vrchny kryt a mala som oapt hlboky kocik..my sme to mali vyse roka tak...

adus120
autor
29. máj 2017

Ale ja potrebujem mesiace do kedy cca hlboka vanicka

unctadorg
29. máj 2017

Moj je v nom stale a ma 7m

anjelicek26
29. máj 2017

@adus120 no to ti nikto nepovie, zavisi, ci ti babo tu vanicku prerastie, alebo ci ti bude proste rucat, ze nic nevidi a das do sportaku skor... moji boli vo vanicke cca. do 8 mesiacov... lebo boli letny tak kym zacala dalsia jar museli vydrzat...

tinqua
29. máj 2017

Vseobecne sa vravi ze sportak vtedy ked uz dieta vie sedet same teda cca 6-7 mesiac...ja som moju v nom mala od 4 mesiaca lebo v hlbokom vrestala jak pavian...

andrejka88888
29. máj 2017

vacsie vanicky, ktore das aj do sedu sa vyuziju dlhsie, vana pri prvej dcere bola vyuzita 8 mesiacov. Momentalne mam novy kocik pripraveny na druhe dieta a ten ma taku nizku vanu, aj uzku a kratsiu, neverim ze druhe dieta budem mat v nom dlhsie ako 5-6 mesiacov. Tak vela zavisi od druhu kocika, tiez povahy a zrelosti dietatka.

asia83
29. máj 2017

@adus120 Naša bola v hlbokom do 6 mesiacov. Hlboká časť nášho kočíka je dosť dlhá, nadrozmer, aj keď malá je veľmi vysoká, zmestila sa. To nebol problém. Problém bol, že nemala výhľad a plakala. Jednoducho už bola vnímavá, chcela vidieť, sedieť a pozorovať okolie. Dali sme ju do športového a nebol problém, je zaujatá okolím a všetko ok. Tak mi je známe, že keď dieťa začne sedieť (cca 6 mesiacov), malo by mať športovú časť. No podľa mňa, keď dieťa je vnímavé, zvedavé, treba mu dať športovú časť.

meluela
29. máj 2017

@adus120 moje obe deti mi zacali v 5m vyliezat z vanicky ... tak ze isli vypadnut ... kebyze cakam tretie, tak kupim nejaku lacnu sunku z bazaru na tych par mesiacov a potom poriadny sportak alebo rovno bugynu, to je najlepsi kocik

zdena12345
30. máj 2017

dve deti obaja nieco cez rok, kym nevedeli pekne bezkat. Od cca 6-7 mesiacov som ich priputavala postrojom, sportovy sme ani nemali, iba buginku ked sme isli do mesta, nemocnice...

jallka11
30. máj 2017

no ja by som povedala dokedy sa doň dieťa zmestí :D viem, že každé rastie inak ale zase do toho roka z neho vyrastie si myslím každé dieťa a keď sa pýta aj sadnúť si a podobne, proste dokedy ti tam vydrží ležať v kľude, to aj sama zbadáš kedy už treba niečo iné

janickacrazy
30. máj 2017

@adus120 No záleží na tom, aké budeš mať bábo. Pri prvom som používala hlboký do 9 mes., lebo malý mi v nom dobre spal. Pri druhom do 6mes., lebo potom tam už nechcel byť. Pri treťom do 4mes. , lebo malý tam vrieskal ako pavián. Potom som používala autosedačku nakliknutú na konštrukcii kočíka, ked mal výhľad, tak bol ticho. V 6 mes. išiel potom do športiaku.

evittam
30. máj 2017

@adus120 Ja som pri druhom vobec nemala hlboky kocik. Mala som športovy vhodny od narodenia.

sun123
30. máj 2017

Necitala som prispevky,len uvodny
@adus120 , tak sa asi budem opakovat, zalezi od velkosti baba, od velkosti vanicky a hlavne od povahy babatka,lebo moj by sa v 6 mes este kludne vosiel,ale razne mi dal najavo, ze si zela vidiet okolity svet😉