Ako často čistíte kočík bledej farby?

janickacrazy
11. jún 2015

Ahojte mamičky, mám v pláne kúpiť kočík a zamýšľam sa nad farbou, tie čo máte také bledšie kočíky, smotanový alebo béžový, veľmi sa to špiní? Ako často ho čistíte? Zaujímali by ma hlavne značky Cam dinamico alebo Concord fusion. Dakujem.

moni244
11. jún 2015

@janickacrazy nemala som sice taku znacku, ale mala som bezovo-oranzovy a bola som velmi spokojna, nespinil sa, hlboka cast sa vyuzivala 5 mesiacov, nestihla mi ju zapsinit, do sportovej casti som kupila oranzovu podlozku a len tu som menila, madlo a okolo noh som mala pogumovane

gapre
11. jún 2015

Ja mam cam dinamico,ale tmavo hnedy a spini sa dost 😠 ,ale lahko sa cisti,niekedy staci vlhka handra a ked nie tak v pracke urcite,periem ho casto a stale vyzera super..Kamoska ma smotanovy cam a ma ho vzdy pekne cisty.Asi zalezi od dietatka,moja tam casto papa 😉

janickacrazy
autor
11. jún 2015

@gapre To si ma teda moc nepotešila, som myslela, že ten hnedý sa pomaly vobec nešpiní, teda aspon, že to nie je na nom veľmi vidno, ja som mala kedysi taký vojenský zelený a ten sa vobec nešpinil. No ale aspon že sa ľahko čistí. 😀

wegab
11. jún 2015

Já mám stokke Xplory farbu beige melange potahy sa daju dat dole a pekne oprat aj s taškami

gapre
11. jún 2015

@janickacrazy Ono to zalezi naozaj od dietata 🙂 Ja dcerku v kociku udrzim ,len s chrumkou v ruke.Tak to potom tak vyzera 😀 podla mna sa nemusis bat toho bledeho.Oprat sa da dobre.Pisu rucne pranie,ale periem na 30 jemny program,len strecha sa musi prat v rukach.