Aké sú nedostatky Quinny buzz?

katkanova
31. dec 2012

zaujimaju ma negativne skusenoti tych co ho maju/mali - o tych pozityvnych uz som nasla vselico, teraz by ma zaujimal pohlad z druhej strany. dakujem vam (mam na mysli quinny buzz 3 - pouzivat budeme len sportovu cast, nie sedacku ani vanicku)

prasiatko30
1. jan 2013

Velmi siroky - cez uzsie dvere sa nezmestis, vazi prilis vela- pokial tvoje dieta uz ma 1,5r ako mas napisane v tvojomID tak by som ti ho vobec neodporucala- skor zainvestuj do dobreho golfaca.

A potom blokujuce sa predne koleso - to bolo zufale to koliesko som musela bud cistit aj kazdy den alebo sa mi zasekavalo a musela som sa s nim lomcovat - v podstate bola som stastna ked som ho po 1r dietata zmenila za lahky golfac.

A ten mechanizmus na skladanie ktory vypadal tak super a lahky na skladanie sa postupom casu zmenil tiez na nocnu moru pokial ho budes skladat casto do auta tak si priprav pevne nervy

anjelicek26
1. jan 2013

Siroka zadna naprava, defekty, mechanizmus hydraulicky sa blokuje, ak je konstrukcia mokra (teda v dazdi ho nezlozis), bez windbreakerov velmi otvoren na zimu...

zuzapiky
1. jan 2013

Ja som bola spokojna , náš maly sa vozil do 2,5 roka no az do vcera .............jednoducho sa zlomil podvozok pocas jazdy ,asi zo zimy tipujem ,takze uz mame po kočiku.............ale napriklad mne krpec spi cez obed iba v nom aj teraz ked je pokazeny a kludne aj 2,5 hodinky má rad tu sklopenu polohu na ktoru niektore maminky nadavaju , moj si vyslovene vyžaduje spat cez obed v kočiku .

inga110
1. jan 2013

v zime sa nepohnes s nim, kedze kolieska vpredu su male a sportova cast je dost mala na take cca 2-3 rocne dietA, ALE INAK JE SUPER

lenka.s
1. jan 2013

u nas bolo nevyhodou koliskove polohovanie sportovej casti, dcere nevyhovovalo, inak super kocik, velkou vyhodou su nafukovacie kolesa a proti defektom treba pouzivat ochranu a nebudu ... predne koleso vymenit za terenne a je z neho kocik do kazdeho pocasia ... o problemoch s hydraulikou som este nepocula ... jazdili sme aj v zime a v dazdi 🙂

lulka12
1. jan 2013

Kočík sme mali komplet. Musím súhlasiť s odpoveďou od Lenka.s. Terenne koliesko je lepšie. Na dovolenku sme si kúpili golfák Bebe Confort Lolla a ten Qunny buzz nahradil veľmi rýchlo. Bol kompatibilnejší, super rýchlo sa skladá. Je aj pre vyšších ockov... Najdi si na nete... Mali sme ho do 3. rokov. Ako šporťák sa mi zdal lepší.

Na Qunny buz miešte vadilo kovové madlo vpredu.

jazmina83
5. feb 2013

Ahoj,nám quinny v novembri dosluzil a skoro ma porazilo, maly mal iba 2 roky,11kg a zlomilo sa madlo na bočnej strane. Bola som s ním niekedy spokojná no skôr nespokojná,kupovala som ho rok použitý tu na koniku,slúžil iba ako občasný kočík u mojej mami, ale radšej by som naozaj kúpila menší kvalitný golfový nez túto ozrutu,zadné kolieska príliš široké v niektorých obchodoch som neprešla,strašne ťažký,ku koncu sa samovoľne otváral v kufri,problém s predným kolieskom aj ked sme mali aj terénne,a v zime ked už bol maly vacsi,naobliekany som mu pasy nezapla,kočík je dobrý asi fakt pre menšie deti. Nebol najhorší,maly v nom rád spaval ale nikdy viac 😅

nikitkad
5. apr 2013

my ho mame a uprimne som maximalne spokojna ,teda zatial klop klop .
nenasla som nic co by mi vadilo .predtym som mala xlander a zopu tie mi praveze nesedeli

alexik2012
7. apr 2013

Chcem sa spytat ked máte nasadenú športovú sedacku nekolise sa vám trosku?neviem ci to tak má byť...dakujem

lilien1105
8. apr 2014

Ahoj kočík buzz je super nie je lepší ako buzz ja mám modul 2 koliesko a terén všetko zvládne🙂 áno má sa kolisat sedačka🙂

betti8
21. aug 2014

Ahojte,teraz idem kupovat kocik quinny buzz 4,na co mam davat pozor?

beatid
20. jan 2015

Ahojte kto ma na predaj terenne koleso na quinny bazz ??? dakujem za odpoved

jannettte
22. apr 2015

ahojte ja som si kupila qunny buzz 3 a chcela by som vediet jeho dobre aj zle stranky nech viem co ma caka mam 2 rocnu dcerku a chcela som nieco prenu lepsie pohodlnejsie a hlavne lahko skladatelne poradite mi......... dakujem.

decode
22. apr 2015

ja som mala buzza trojku a jedinú nevýhodu som videla v krátkej strieške

ivanajanikova
26. jún 2017

@lenka.s aka je ochrana na kolesa? prave si ho kupujem, to predne koleso vymenim za terenne. dakujem