Aké máte skúsenosti s buginami?

gossipy_girl
24. okt 2011

ahojte zienky,rada by som sa vas opytala ake mate skusenosti so svojimi buginami ktore mate doma zaparkovane 🙂 moj maly šibal ma rok a 3 mesiace,ma kocik 3 kombinaciu concord neo,no chcela by som ho predat a kupit malemu uz len buginku,kedze uz sam chodi tak potrebujem nieco lahke,jednoduchio manipulovatelne a aby sa dala polohovat aby sa tam aj pripadne trosku vyspinkal.len uz tolko diskusii som videla ze az.a mam z toho teraz dost mix v hlave a vobec neviem co zvolit.a hlavne ked ide teraz zima.tak keby ste mi porozpravali o svojich buginach velmi by ste mi pomohli vo vybere.dakujem vam krasne.prajem pekny den. 😉

pepsyna
24. okt 2011

@gossipy_girl ahoj my sme mali na zaciatku tiez concord neo, predali sme ho, potom sme mali este quinny speedi, chicco multiway a teraz mame quinny zapp, ale za seba mozem povedat, ze nebolo nad nea 😉 v podstate bol lahky a maly ako vacsina bugin a bol ovela lepsie manevrovatelny, kedze mal v celosti rucku-ja byt tebou, nemenila bysom, ale to je len moj nazor-so zapp som spokojna, da sa celkom dobre zlozit do auta, dobre lahko sa ovlada, len mala sa mi trosku smyka v nom-musim si kupit tu Xtra sedacku polohovatelnu do neho, ale planujeme kupit nuna buggy-skusali sme v obchode a vyzera byt super-hlavne ta rucka spojena 🙂

gossipy_girl
autor
24. okt 2011

nuna vyzera super,len tie malicke kolieska.ja stale rozmyslam nad zimou-snehom...ale to vsetky buginy maju tak male kolieska,tak neviem si velmi dobre predstavit ako sa s nimi manipuluje po snehu.ci radsej potom zvolit sanky? 😀 vazne myslis ze este si nechat Nea????ja som sa teraz prednedavnom rozhodla este len.

veve39
24. okt 2011

@gossipy_girl urcite by som na tvojom mieste pred zimou sportak nepredavala - ziadne golfky nie su do zimy optimalne a v snehu tak dobre ovladatelne ako sportovy kocik
a pokial aj kupis golfky teraz, urcite si este sportak ponechaj
ja tiez budem po zime kupovat golfky, v mojom najuzsom vybere po ziskani referencii od ostatnych mamiciek je maclaren xt, peg perego si, jane energy, prip. nuna

gossipy_girl
autor
24. okt 2011

len concord ma na zimu tu nevyhodu ze tie predne kolesa su male,a mam obavy ako sa to bude v zime spravat nakolko tento kocik mam od jary. alebo sa mam radsej zamerat na nejaky sportak s vacsimi prednymi kolesami? uvazovala som nad teutonia spirit s3,ma predne koleso velke len zas neviem lebo je to trojkolka,.ufff dilema baby

veve39
24. okt 2011

@gossipy_girl je pravda, ze concord neo nepoznam
ja mam teutoniu cosmo - tiez ma mensie predne kolesa, jazdili sme v nej uz minulu zimu, je pravda ze v BA toho snehu vela nie je, ale aj po snehu sa v nej jazdilo super
lebo golfky su vseobecne z pohladu jazdnych vlastnosti o dost horsie stavane na jazdu v snehu ako sportak

gossipy_girl
autor
24. okt 2011

no lebo som nasla teutonia spirit trojkolesova sportova verzia aj s vanickou za 200eur.a uvazujem ci pred moj a vymenit kvoli tej sportovej casti.aky mas na to nazior???

gubcikova
24. okt 2011

ja som kupovala golfky dema citty v apríli a v júni som ich aj predávala.išli do jednej strany,zdalo sa mi to strašne labilné,rukovať rozdelená nám nevyhovovala.nakoniec som kúpila športiak fortuna a ten mám už asi rok a pol.

veve39
24. okt 2011

@gossipy_girl zavisi v akom je stave ta teutonia
ja osobne by som si este pozistovala ako sa jazdi s neom v zime - urcite je tu mnoho mamiciek, ktore ho maju vyskusany a potom by som sa rozhodla...

kiwi82
24. okt 2011

ja by som asi nekupovala golfky na zimu. my mame baby poin mark 3, je celkom lahky, aj sa tam mala vyspinká, aj ked nozicky nie su polohovatelné. v lete bol super. ma aj nanozik takze ho stale pouzivame, do obchodu aj na prechádzky ale do vacsej zimy mam jane nomad.

stanislavao
24. okt 2011

ja som mala Dema Handy New , vysiel ma asi 1.300,-Sk a bola som nadmaximalne spokojna. teraz som ich predala, lebo uz bolo vidno, ze nie je to nove a strieska bola od slnka vytahana a isli sme na dovolenku, tak som s tym uz nechcela ist. ale bola som fakt spokojna. teraz mam Coto Baby Soul za 65 eur a je tiez super. lahucko idu, polohovanie chrbta, aj nohy hore a som spokojna, jedine co mi vadi je to, ze sa neda velmi lahko odopnut hrazdicka. ide to dost tazko, ale inak fakt super. sestra ma Nuna a ten ide velmi lahko, je trosku drahsi, ale je tiez super a velmi si ho chvali. treba vyskusat v obchode. co neodporucam je Bertoni golfac. ten tazko ide, nohami stale kopete do zadnych koliesok - no hrozny je.

gossipy_girl
autor
24. okt 2011

nuna je krasna,cena mi tiez nevadi ale vadi mi to ze by si tam maly nevedel polezat.dnes som pokukala zas asi tisic roznych ponuk,nazorov,no salena som uz z toho 😀 kocik aky chcem asi este nevyrobili. ale ked mam pravdu povedat velmi ma zaujal baby jogger city mini 😉 je to na styl bugina ale s vacsimi kolesami ako bezne maju. uvidim,musim sa na to vyspinkat 😀 ked sa podari tak svagor by mi ho vedel z ameriky objednat za ovela nizsiu cenu ako sa tu nove predavaju.v kazdom pripade staaale uvazujem a vam zienky dakujem pekne za nazory,a ak ma niekto este skusenost s ktorou sa chce podelit,sem s tym !!! 😉

anjelicek26
24. okt 2011

@gossipy_girl - aj ja planujem ist s neom do tejto zimy 🙂 Doma mam mamas & papas oru, na nezaplatenie do kazdej situacie, skladny, lahky, ovladatelny, obrovsky priestor pre dieta - sirka sedanky, aj poloha na spanie, ja v nej mam elodie fusak a super. No a mame zapp a zapp xtra, ale to tak do auta a na rychle presuny, inak moc nie.

gossipy_girl
autor
24. okt 2011

no prave zistujem ze skutocne treba mat doma minimalne dva az tri kociky aby clovek bol prichystany ist s miminkom kdekolvek :-/ ach jaaaj.no ten mamas and papas ora vyzera tiez lakavo.a nema tam na uzko nozicky?lebo tak to vyzera.a co sa tyka koliesok nie su male do zimy ked bude kusok sneh?dakujem 🙂

bamb27
24. okt 2011

@gossipy_girl ja som sa tiez obalamutila golfkami, ze nieco lahke,,, po mesiaci leteli prec,, a to som ich pouzivala v lete, katastrofalna manipulovatelnost, jednou rukou neovadatelne, kosik tiez naprd, nedalo sa tam dostat ked dieta spalo, a nebol ani taky skladny ako som si myslela,,,, takze ja uz nikdy, max. rozmyslam nunu, ale musim odskusat.. inak mame jane slalom,,, ta oproti chicco multiway chodi sama,,, a na margo toho ze rozmyslalas nad tou teutonkou ale bojis sa trojkolky, tak podla mna na zimu to naj naj naj... kolkokrat by som sa inak neprebrodila, ale zdvihla som za rucku a sla na prednom koliesku ako s furikom a dostala som sa uplne vsade a bezproblemovo 😉