Aké kolesá má kočík Chicco Urban?

majka2503
29. máj 2014

Ahojte kočky,mate prosim Vas niektora skusenost s kocikom Chicco Urban alebo ho mate objednany?Ake su tam kolecka,umele alebo gumene?

slnieckovo1sk
30. máj 2014

@majka2503 Kolesá na kočiari URBAN sú z tvrdenej peny.

monicm
1. jún 2014

@slnieckovo1sk a nie je možné dokúpiť nafukovacie kolieska?viem,že pri niektorých typoch kočíkov je to možné.

slnieckovo1sk
2. jún 2014

@monicm Dobrý deň, nafukovacie kolesá sa ku kočiaru Urban nedajú zakúpiť, výrobca ich zatiaľ neponúka.

luva1
3. jún 2014

🙂 kocik je podla mna dobry, tiez nad nim premyslame, mozes si ho osobne pozriet v predajni predeti.sk, maju ho tam vystaveny aj za dobru cenu.🙂

maruska261
14. jún 2014

@luva1 kolko stal prosim ta ten kocik v predajni predeti.sk?dakujem

eeeeeerr
22. júl 2014

Ahojte bola som ho pozerat na predajni a je naozaj krasny.Zadné kolesá sú dosť velke Predné majú perovanie .Cena aj s vajickom je cca do 500 eur takže ja ho berem za dva mesiaciky .Dufam že budem spokojná

maruska261
23. júl 2014

@eeeeeerr ja si budem objednavat ale bez autosedacky...tu som si obycajnu kupila 🙂

eeeeeerr
23. júl 2014

Áno ? 🙂 a v ktorej farebnej kombinácii ?

maruska261
3. aug 2014

@eeeeeerr musis kliknut na odpovedz aby som videla ze si pisala 🙂 ja si kupujem tyrkysovy 🙂

miskadan
11. aug 2014

Ahojte, dnes som sa bola nan pozriet v predeti.sk a je to super kocik. Stoji tam 349 + 49 farebnostny kit a davaju z neho 5% na vernostnu karticku. Takze za 380 cely kocik🙂. Autosedacku kupovat nebudem mam od znamej synthesis od chicca a zevraj tam pasuje takze usetrim 😀. Predavacka mi este hovorila, ze budu mat na zimu winter kity aj s rukavnikmi takze super...ukazem ho este manzelovi a snad mi ho schvali...

lenkabutor
9. sep 2014

My kočík máme. Ale tie kolieska žiadna sláva na naše chodníky... máme aj druhý a ten má nafukovacie kolieska vzadu a aj umelé vpredu. A je to veľký rozdiel. Dúfam že sa budú dať naň nejaké nafukovacie kolieska vymeniť. Inak co sa konstrukcie týka je super, aj sedadlo, aj vzhľad 🙂

jk77
25. okt 2014

@lenkabutor Dobry vecer,chem sa prosim Vas opytat na tie kolesa na kociku. Su to nejake hrkacie,tvrde,neodpruzene?? Velmi nad nim premyslam, ci je dobry, ci radsej nieco ine.. Dakujem velmi pekne za radu a skusenosti.. 😉

lenkabutor
26. okt 2014

@jk77 Dobre ráno. Su to kolesa z tvrdenej peny, nie sú tak odpružené ako máme na druhom kočíku. Ja by som si už len s nafukovacimi kolieskami. Ako dá sa zvyknúť aj na tieto, ale ak ste predtým mali nafukovacie je to rozdiel. Chicco sa tým pádom ovláda ťažšie ako náš druhý Cam Dinamico 2013.

jk77
27. okt 2014

@lenkabutor Dakujem.No pokial sa tazko ovlada,tak taky radsej nechcem.Kamoska teraz mala tvrdy kocik a bola az hroza pozerat sa na nu,ako sa namaha na chodnik a dole.. pekny den. 😉

lenkabutor
27. okt 2014

@jk77 nie ťažko ale ťažšie :D dajme tomu. Každý kočík má svoje chyby a chybou Chicco Urban su kolieska :/ ked bude sneh uvidim ako sa bude správať, ale asi vytiahnem Cam športový. S tým sme v zime nemali problém, na tom ale zase padá strieška keď ho máte v protismere jazdy, a popruhy sú divne riešené lebo dieťatko sa šmýka a treba ho vždy naprávať. ale keď v nom bude fusak bude to snáď lepšie.
Takže dokonalý kočík neexistuje 🙂

jk77
27. okt 2014

@lenkabutor Ved prave preto sa radsej opytam na skusenosti.Kocikov sa uz mala viac, len takyto este nie 😔 . Skusam este X lander a uvidime...Dakujem velmi pekne za rady.Pekny den. 🙂

lenkabutor
27. okt 2014

Aj Vám. Nie je zaco 😉

luva1
28. jan 2015

Ahojte, my ho uz mame pol roka a musim povedat, ze je perfektny. Jedine naozaj tie kolieska niesu moc na zimu a troska sa do tej tvrdenej peny dostavaju malinke kamienky:(. Inak do mesta v pohode. Zatial pouzivame len formu vanicky ale je dost velka a maly sa tam zmesti aj s fusakom a dekou a v pohode. Strieska je dostatocna, polohovanie super. Autosedacku mame Chicco synthesis a perfektne sa tam da upevnit. Zalezi odtoho, co ktora mamicka ocakava, my sme chceli kocik lahko skladatelny, lahky do mesta a mensich rozmerov. A to, ze vanicka sa da prestavit na sedaciu cast a nemusime mat tak 2 casti. Pre nas jednoznacne dobry kocik do mesta🙂

mata_2012
29. jan 2015

Ja mám tento kočík a nie som s ním spokojná. Hlavná nevýhoda je, že dieťa cíti každú nerovnosť a kamienok, moj syn sa v nom vozí nerád a na prechádzke mi v nom ani nezaspí. Na druhej strane mi vyhovuje jeho hmotnosť, pretože ho nosím každý deň na druhé poschodie bez vytahu a je lahucky.

lenkabutor
12. máj 2015

Mám na predaj kočík Chicco Urban používaný 9 mesiacov, za 230€, viac info na mojom bazáriku v inzeráte 🙂

lenka0714
7. sep 2015

@eeeeeerr ahoj, možem sa spýtať, ci ste nakoniec kúpili kočiar Chicco urban? Uvažujem nad ním 😊

eeeeeerr
7. sep 2015

@lenka0714 ahoj nie nakoniec sme kúpili joolz a dobre sme urobili. Urban nieje dobrý nekupuj ho

lenka0714
7. sep 2015

@eeeeeerr ejha 😕 a vieš aj prečo nie je dobrý?

eeeeeerr
7. sep 2015

Je to hrkálka a je maličký teraz keď ho vidím vôbec sa mi nepáči. Kamarátka ho má a ledva tam da dcéru ktorá má rok a pol

jully25
2. nov 2016

V zivote by som uz tento kocik nekupila. To ze je mensi az tak nevadilo ale ta konstrukcia a manipulacia snim 0 bodov. Je hrozne tazky na ovladanie akurat ho postavit a vobec nechytat. Velmi zla investicia nema ziadnu vyhodu. To co pisu v popise aky to je skvely su klamlive info. Pekny den