Adaptérová verzus bezadaptérová verzia Casualplay S4

dominik1303
12. jún 2015

Prosim vas mamicky ktore mate casualplay adapterove aj bezadapterove verzie ked mam na sportaku na tej striebornej konstrukcii cierny obdlznikovy otvor v strede s takou striebornou tickou je to adapterova alebo bezadabterova verzia?dufam ze poradite,dakujem😒

talbotko
12. jún 2015

@dominik1303 ahoj, v tomto prípade sa jedná o bezadaptérovú verziu ;)

dominik1303
autor
12. jún 2015

Dakujem velmi pekne nevedela som sa toho dopatrat😉

talbotko
12. jún 2015

@dominik1303 som rada, že som pomohla... ja som mala zhodou okolností pri prvom tú adaptérovú verziu... teraz mám bezadaptérový... tiež som to riešila pred rokom ;) ale tak ja som mala výhodu, že som ich mala obidva doma naraz, takže som vedela rozlíšiť ;)
Ten adaptérový nemal v konštrukcii taký ten otvor, čo popisuješ... tam sa musel "nastoknúť" adaptér a až na ten išla vanička, resp. vajíčko... v tejto bezadaptérovej verzii je už naklikávacia časť umiestnená na vaničke a vajíčku a vlastne to nastokneš do toho otvoru na konštrukcii...

dominik1303
autor
12. jún 2015

A kde sa teda nastokuje ten adapter?

talbotko
12. jún 2015

@dominik1303 priamo na konštrukciu... ak si dobre pamätám, na konštrukcii boli také plastové dieliky, do ktorých sa zasunul adaptér...

dominik1303
autor
12. jún 2015

Ja to este pre istotu odfotim ak sa bude dat😉

dominik1303
autor
12. jún 2015
talbotko
13. jún 2015

@dominik1303 áno, je to tá novšia bezadaptérová verzia... pozeraj takúto vaničku.. tam je pekne vidieť ten naklikávací systém

https://www.modrykonik.sk/market/kociky/cvuf/va...

pammpusik
27. okt 2015

Ahojte, chcem poprosiť o radu v tejto téme 🙂 a ak mám bezadaptérový kočík /adaptéri mimo v balení/ akú vaničku mám pozerať, nie som si istá či mi do toho adaptéru sadnú aj tieto novšie vajíčka, vaničky ... Ďakujem 🙂