Obvodný lekár v okolí Myjavy

mommy_eri
16. sep 2021

Zdravím, viete mi niekto poradiť dobrého obvodného lekára/lekárku v okolí Myjavy? SE, NM, TN, PN alebo niekde v takom okruhu?

tanika
24. feb 2022

@mommy_eri ahoj poprosím našla si na Myjave niekoho normálneho ? Ja mám mudr. .Dubinskú no som u nej polroka ako nový pacient no des prístup . Katastrofa jednaním s pacientom hr strašne e náladová .
Nevieš aký je nový mudr. Kubík alebo mudr. Peter mokos ? Dik za info koho si našla !

mommy_eri
autor
26. feb 2022

@tanika my máme pani doktorku Košíkovú a zatiaľ som s ňou neskutočne spokojná, veľmi príjemná, nápomocná a sestrička tak isto. Ak to takto bude naďalej tak myslím že lepšie som nemohla vybrať 🙂

tanika
26. feb 2022

@mommy_eri ďakujem viem počula dom o nej len dobre ze neistí lepšia ako glasova,
A poprosím ku komu vo dá týka dospelých obvodny ? Mamemudt. Dubinsku no des . Som nespokojná je strašne náladová . Hrozná poradite niekoho ??? Skúsenosť vašu ďakujem😘

mommy_eri
autor
26. feb 2022

@tanika toto bohužiaľ neviem ani ja a ja sama hladám niekoho iného. No je to veľmi zložité nájsť profesionála ktorý bude fakt dobrý, ale som rada že aspoň pre malého máme dobrú lekárku 🙏🏻