Zvýšená teplota po operácií žlčníka

veronikadobrota
3. feb 2024

Dobrý deň už som sa to tu pýtala ale ešte raz zakladám diskusiu o zvysnej teplote po operacii. Mal este niekdo skusenosť ? Už som 3deň a kolíše mi od 37 - 37.4 som mala maximum 2x inak 37.2 37.3 potom sa stane že nemám teplotu vobec. Volal som chirurgivi prvý deň po operacii a vraj je to normalny stav.. len sa ujistujem či naozaj je to tak pre ukludnenie.. stav po operacii mám dobry ziadne bolesti ani iné tazkosti len ta zvysena teplota ma trapy nechcem nič zanedbať.. ale vela ludi mi vraví ze je to normalne a stava sa to.. predsa sa v tele spravil zásah a chápem to.. myslim si ze ak uz by bol nejaky silny zapal tak by sa to prejavilo a silnelo po 3 dnoch.. ak je tu niekdo kdo mal nieco podobne potesim sa za odpoved a peknu sobotu Vam prajem 😊

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
3. feb 2024

@veronikadobrota ja som to nemala, ale dostala som po operacii atb (v nemocnici intravenozne, doma este asi 10 tabletky).

janka_266
4. feb 2024

@veronikadobrota mala som nie po zlcniku, ale po kontrolnom ercp. Z nemocnici má nepustili kým crp nezačalo klesať a teplota neustúpila

veronikadobrota
autor
13. feb 2024

Teplota sa po 5dnoch vratila do normalu