Zvýšená teplota a vyššie pulzy po očkovaní

19. jan 2022

Ahoj. 12.1. Som bola na 3. Dávke (Pfizer) odvtedy mam každý deň zvýšenú teplotu do 37,5. Pulzy 90-100. Obcasne búšenie srdca. Nechcem to prisudzovať očkovaniu. Možno je to len zhoda náhod. Ale nemali ste to niekto prosím? Zajtra budem konzultovať s Dr. Dakujem

nelly1310
19. jan 2022

Ja ked mavam teplotu hoci aj mierne zvysenu tiez mam rychly pulz okolo 100.. A busenie srdca.. Telo bojuje s niecim.. Myslim si ze pri teplote je to bežne. Aspon ja to mavam tak od malika

danginko
19. jan 2022

skus stvrtu, mozno to prestane

dadis
19. jan 2022

S vyssou teplotou suvisi vyssi pulz

siska53
19. jan 2022

Pri teplote to byva vo vseobecnosti.. ja som mala pred 2 a 3 rokmi asi chripku alebo co a mala.som.aj teploty, co ja nezvyknem a dost mi busilo srdce. Ked ustupili teploty, tak to bolo v mojom obvyklom.normale.. ale.ja obcasnym rychlym pulzom trpim tak ci tak.len pocas tych teplot z choroby to bolo horsie..

tina4931
20. jan 2022

Kamarátka po druhom očkovaní skončila v nemocnici,čo jej nevedeli znížiť vysoký pulz.

babulkomale
20. jan 2022

Preco to nechces pripisovat ockovaniu.ked je to odvtedy? Ja ked som mala covid, tak som pripisovala horucku, pachut v ustach a bolest hlavy covidu.
Ked si to nikdy predtym nemavala, tak samozrejme ze je to z ockovania. Precitaj si pribalak k vakcine.
Potom jasne ze je malo zaznamenanych neziaducich ucinkov, ked ich nahlasi kazdy sty pacient a ked sa niekto ledva dovlecie k lekarovi, ten ho odbije a nic nezapise...smutna jednostranna propaganda. Ludia sa neinformuju ale informovany suhlas podpisuju. Potom sa nestacia cudovat.

autor
20. jan 2022

@babulkomale tak príznaky som mala len pri prvom to som mala astra. Pri druhom tiež astra a nič.

akbara77
20. jan 2022

@tina4931 moja kamoška po 3.davke prišla o prácu.

autor
20. jan 2022

@akbara77 a to ako?

mogaa
20. jan 2022

no ako nežiaduci účinok prísť o prácu, sakra, že som o tom skôr nevedela😅

suzy_dm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzy_dm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzy_dm
11. feb 2022

@tina4931 Ja sa na vysoky pulz budim po druhej vakcine. Aj dnes v noci pulz 158, tlak 157/92. Dovtedy som taketo ptoblemy nemala, sportovala som. A to mam len 36 rokov. Uz som z toho zufala, som 2 mesiace po ockovani. Ak mal niekto podobny pripad, prosim ozvite sa, ak vam nieco pomohlo. Neviete mi povedať ako ss má kamarátka teraz? Ďakujem.

tina4931
11. feb 2022

@suzy_dm no,ona berie lieky. Najlepšie poradiť sa s lekárom,lebo to už je naozaj vysoký. Ja mám tiež vyšší pulz ale nízky tlak zase a celý život. No ale v norme ešte.