Zvracanie, triaška a divný pocit v hlave

nikuskaakolarova
25. mar 2021

Prosím vás ja už neviem čo dalej ja sa cítim neskutočne zle zvracala som triaška divne pocity v hlave tlaky az do rúk na temene hlavy pocit na odpadnutie co mam robiť prosím poraďte mi nič mi nepomáha dala som si magnézium beriem 4 dní antidepresiva a mne dnes je neskutočne zle ja nedokážem fungovať mam chuť umrieť s toho ako mi je dnes zle chvilu mi bolo fajn a teraz znova mi je zle ja už neviem čo robiť nedokážem zaspať cítim pálenie prosím poraďte

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuskaakolarova
autor
25. mar 2021

@cocolino234 mam priatela ale nepomáha ani objatie hrozne ma aj žalúdok boli čo je cbd

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hermanoval
25. mar 2021

Určitý čas potrvá pokial antidepresíva zaberú, a prvé dni sa môžete cítiť ešte horšie

norinko6
25. mar 2021

Ja beriem antidepresíva skoro dva roky,začalo to podobné ,4dni brať antidepresíva je veľmi krátka doba aby sa stav zlepšil ,do 2tyzdnev by sa mal stav zlepsit,ak nie,treba kontaktovať svojho psychiatria ,viem čo prežívas,je to strašné ,dlho som trpela pokiaľ mi trafili lieky,schudla dom 14kg behom 2mesiacov,treba sa ukľudniť a povedať si,že to musím vydržať,že to prejde a bude dobre ,snažiť sa robiť nejakú činnosť ,viem,niekedy sa to nedá ,myslieť na svojich blízkych ,že vás majú radi ,.. .

nikuskaakolarova
autor
25. mar 2021

22 mam a úplne mi žalúdok zviera

nikuskaakolarova
autor
25. mar 2021

@norinko6 ale mala si aj ty tak až takto moc ja cítim triasku aj v hlave zviera mi úplne žalúdok ako by mi ho niečo stalacalo na odpadnutie co si mam na to dat len plačem co som už v koncoch začnem driemat a zobudím sa na strašnú triasku celeho tela a aj hlavy

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
norinko6
25. mar 2021

@nikuskaakolarova mala som strašne stavy ,už dom myslela ,že skončím na psychiatrii ,len mi rodina vravela,z musím vydržať ,že sa nemám pýtať do nemocnice ,že to prejde ,malú pravdu ,bolo ti ťažké ,myslela som,že už zomriem ,nevládala som ale musela som,snazila som sa zo všetkých síl ...je to normálne,že nás takéto stavy na začiatku liečby ,ja som nedokázala ani do obchodu ísť ,strašne stavy som tam mala na začiatku liečby,neboj to prejde,ver,len musíš byť trpezlivá ,ak sa smiem spýtať ,aké lieky Bereš,ja sentralin a qentiax ,a mám 4den za sebou či som vysadila xanax,to mám abstinenčné príznaky a musím vydržať,viem že to prejde,musíš si to aj ty vravieť ,že to prejde

nikuskaakolarova
autor
25. mar 2021

@cocolino234 ak mi to ma pomoct spravím hocičo lebo sa cítim strašne hrozne

nikuskaakolarova
autor
25. mar 2021

@norinko6 viem ze môžu mať vedľajšie účinky antidepresiva ale až takto ved mne co sa deje ani v letáku niesu písané také vedľajšie účinky beriem tiez sentralin a atarax a dnes som si dala aj lexaurin lebo mi je fakt zle

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuskaakolarova
autor
25. mar 2021

@cocolino234 ďakujem idem kuknúť

nikuskaakolarova
autor
25. mar 2021

@norinko6 môžem ti napísať správu?

norinko6
25. mar 2021
danie_85
26. mar 2021

Mala som rovnaké problémy... úzkostné stavy, depresie a celkovo zlú náladu. Mne na to CBD celkom pomohlo. Avšak skúšala som rôzne oleje a mala som pocit, že niektoré ako keby "nefungovali", tak ako som chcela 😅 Dievčatá, ak máte niektorá nejaké otázky, tak mi kludne napíšte. Rada sa podelím o moje skúsenosti aj keď teda nie som odborníčka.

rebeca2
3. máj 2021

Ja som zacala brat cbd od noxcbd na spanok, ale cim viac kvapiek som si dala, tym viac sa to zhorsilo...predtym som aspon v pohode zaspala, sice len na dve hodky, ale teraz nespim bud vobec alebo okolo piatej rano, mne cbd nepomohlo

rebeca2
3. máj 2021

@danie_85 aky konkretne beries?

sonoio
23. okt 2022

@nikuskaakolarova alebo pytaj nejaky babky..tiè vzdy maju nieco.neurol,Xanax..