Zvracanie bez príčiny a bolesť hlavy

31. jan 2023

Ahojte druhý deň zvraciam
Logickú príčinu to nemá
Bolí ma hlava a aj ked trochu vody si dam do žalúdka do 5 min to ide von a mna ide roztrhnúť
V noci som spala dosť zle, normalne kurim aj vetram ale v noci som sa klepala od zimy, spala som oblečená zakryta paplonom aj dekou a triasla sa
Teplota neni ani kasel nádcha nič
Teraz rano som sa napila trošku vody a hned von ale takmer az oranžové, zlcnik podráždený ale z coho?
Lieky na bolest hlavy si neviem dat lebo idu von a tym padom si neviem dat potrebne lieky co uzivam bezne
Magnézium nepomohlo
Nejem nic take coby mi malo takto uškodiť
Nebola som ani vonku aby som nieco chytila
Včera ked som vracala jedlo tak po nom znova zlte
Napína ma aj ked nema co ist

kvetinka75
31. jan 2023

môže na teba nie čo ísť. Ak môžeš vylúčiť, že si tehotná, tak zostaň pár dní v posteli a uvidíš. Sú aj také 1-2 dňové virozy.

autor
31. jan 2023

@kvetinka75 tehotná nie som 100% ,preto som písala že logická príčina neni
Ale odkiaľ by som ochorela keď som doma?

aknamorka22
31. jan 2023

Dve hodiny od posledného vracania nič nejedz ani nepi. Po 2 hodinách postupne kúsok vody alebo čierny čaj alebo pepsi. Ale len po glgoch. Ak si mala aj zimnicu, bude to nejaká viróza.

autor
31. jan 2023

@aknamorka22 mohlo to prísť z ničoho nič?

aknamorka22
31. jan 2023

No buď to bude z jedla ale ja ked mám zimnicu tak je to vírus. Neviem, ze ako dlho si doma bez kontaktu s ľuďmi, ci sa sa mala kde nakaziť. Ak nie, tak to bude z jedla. Dôležité je po vracani aspoň tie dve hodiny nič nepit a nejesť aby sa žalúdok trochu ukludnil. Lebo ked sa po vracani hneď napijes, zase sa podráždi. Mne potom najviac pomáha piť čierny čaj do ktorého si vlejem kúsok pepsi 🙂

autor
31. jan 2023

@aknamorka22 s ľuďmi som nebola dlhšie takže tam neni možnosť
navyše som dosť unavená, cítim sa akoby som nespala
Bublinkove neublíži viac?

aknamorka22
31. jan 2023

Pre mňa čierny čaj+ pepsi je kombo, ktoré ma postaví na nohy 🙂

kvetinka75
31. jan 2023

autorka - môžeš mať vírus v sebe aj niekoľko dní. To si nebola ani v obchode? Aj vo výťahu, na schodoch, môžeš niečo chytiť. Hádam nie si týždeň zatvorená doma že ani von nechodíš. Aj z jedla môžeš mať problémy. Nemusí zapasovať alebo v jedle mohlo niečo byť.
Príp. podráždený pankreas. Bolesť nemusíš mať

autor
31. jan 2023

@kvetinka75 nie nebola som nikde už asi 5-6 dní len doma
Pred 3 ma týždňami ma operovali ale všetko bolo ok aj výsledky takže, a pankreas funguje nič s nim nebýva
A jem len to čo poznám ,nič pokazené ani prekorenene

tinulqa
31. jan 2023

Ked mas podrazdeni zlcnik aj z toho to môže byť skus nosnú a pankreolan

taminka1986
31. jan 2023

Ja takto pravidelne pri ms alebo pred,bolest hlavy taka ze zvraciam z toho,den,max.dva,potom dalsi den som uplne vymleta mam taky divny pocit a dalsi den je uz dobre.

mircalla
31. jan 2023

Nic nie je bez priciny, zrejme mas virozu. Byva to, dcera mala to iste minuly rok 2 krat

mijunik
31. jan 2023

Moja omama mávala migrény a vždy pri nich vracala. Ale tak, že len sa otočila v posteli a už žalúdok reagoval. Trvalo to u nej cca tri dni. Vraj sú žalúdok a hlava prepojené, takže nemusí byť jasné, či Ťa bolí hlava od žalúdka alebo žalúdok od hlavy. Nemáš čípky od bolesti? Ak Ťa nepreháňa, toto by mohlo pomôcť.

kvetinka75
31. jan 2023

autorka - nechcem vyzvedať ale na čo ťa operovali? Ak kvôli nejakým tráviacim problémov, možno ti niečo nesadlo. Nič nie je len tak. Skús zavolať dr.

mircalla
31. jan 2023

@mijunik Aj to moze byt, ale skor to vracanie je jednorazove v tom pripade. Mavala som migreny, najskor ma bolela hlava, na konci az tak, ze som sa musela vyvracat. Toto je skor viroza, kedze nic neudrzi v tele, plus pise ze ma zimnicu

Autorka, tak hadam si vyliezla za poslednych par dni z domu aspon do obchodu, je tam vzdy daka inkubacna doba. Moja dcera vracala presna taku zlc, uz nevedela nic udrzat v sebe, ani vodu. Potom to zahadne preslo, tiez mala zimnciu, slabost a bolest hlavy

autor
31. jan 2023

@mircalla asi 5 dni som len doma

mircalla
31. jan 2023

To je dost teda, takze virus asi nie. A kedy ta operovali?

valilienka2
31. jan 2023

toto som riešila so synom, silna bolesť hlavy, nasledne sa povracal, myslela som že migréna, ďalší deň zas len bolesť hlavy a dnes tretí den už aj hnačka, takže niečo vírusové schytal

moongirl
31. jan 2023

Pepsi pomoze, tiez som vcera vracala a bolela ma hlava. Tu pepsi mi radila v detstve moja lekarka, len nemoze to byt cola ale PEPSI

moongirl
31. jan 2023

Inak teraz je vela ludi chorych... 🤔 Tiez som myslela ze mam migrenu... Dnes mi je uz lepsie, hlava ma neboli

autor
31. jan 2023

@mircalla 10.1

autor
31. jan 2023

@moongirl neviem či v lidli maju pepsi ale dufam, lebo nic take v okolí nemam a teraz sa necítim na to aby som behala inde :/

deti95060810
31. jan 2023

mne sa to podobá na migrénu...

iveetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz