Zvláštny pocit pri rôznych aktivitách

6. aug 2024

Ahojte, už nejaký čas zhruba mesiac u mňa pri rôznych aktivitách alebo len tak pri hocicom príde zvláštny pocit.
Deje sa mi to dosť často behom dňa, neviem ten pocit ani opísať, je to niečo zvláštne príde to na pár sekúnd a hneď odíde. Vôbec neviem k čomu to prirovnať, viem určite že úzkosť to nie je. Deje sa to v práci, doma, vonku, len tak pri jedení ale príde to dosť často.
Nič nič a zrazu taký nepríjemný pocit ako keby sa cítim nepríjemne. Keď som bola mladšia v istom veku ak mi bolo s niekym nepríjemne, necitila som sa v bezpečí išla som preč a trosku je tompodobne tomu čo je teraz ale deje sa to behom celého dňa. Prosím môžete mi poradiť alebo pomôcť čo by to mohlo byt. U psychológa mám termín koncom septembra. Ďakujem
(Nie som tehotná, nie som v prechode, deje sa to aj počas ms aj pred aj po)

karolinakovac
6. aug 2024

Skús si vždy zapísať keď sa Ti to stane aké boli okolnosti. Či sa Ti to deje v konkretnom prostredí, či vtedy je nejaka konkrétna osoba pri Tebe. Či máš len "v hlave" len pocit alebo máš aj nejaké fyzické prejavy ako búšenie srdca atď. A potom skús medzi tým hľadať súvislosti, niečo musí byť spúšťačom