Zvláštny menzes po Escapelle

pterodaktyl
8. júl 2015

Ahojte baby , dúfam že máte niektorá skúsenosť ako ja. Potrebovala by som vedieť ako reagovalo Vaše telo keď ste si zobrali Escapelle . či ste mali menzes alebo ste aspoň špinili alebo niečo .Pretože ja mám taký problém že asi pred mesiacom som túto tabletku zobrala , dostala som menzes 9 dní na to ktorý trval 8 dní a bolo to také skôr špinenie a s toho som 2 dni aj krvácala , myslela som si že kvôli tej tabletke je to také . Ale radšej som si robila aj testy , urobila som si ich už 7 po tejto menštruácii a všetky boli negatívne. Dnes som zase dostala menzes ktorý som mala dostať až v sobotu ale je to zase len také hnedé špinenie zatiaľ. Viem že som sprostá , len priatel mňa donútil túto tabletku zobrať , pretože sa bál . Ja antikoncepciu neberiem. Neurobil sa do mňa ani ale aj tak mám zvláštny pocit s tohto všetkeho .Mám 20 takže dieťa by som si určite nechala keby náhodou aj ked ten už nemám priateľa . Išiel za inou . ☹ ..ALe určite by som to zvládla.. čo myslíte ?

smejulka323
9. júl 2015

Po tejto tabletke sa ti isto rozhadzal cyklus, môže chvíľu trvať kým sa ti dostane do normálu... toto čo popisuješ určite tehu nebude 1. Neurobil sa do teba. 2. Vzala si tabletku "po". 3. Všetky testy negatívne.

pterodaktyl
autor
9. júl 2015

@smejulka323 Tak dnes sa objavilo už aj trochu krvi len je to velmi slabéé stále . Volala som aj gynekologovi ale nedvíhal tak neviem čo mam robiť 🙂

smejulka323
9. júl 2015

@pterodaktyl už len počkať kým sa cyklus unormálni. To isté ti aj gynekológ povie, tá tabletka je hormonálna bomba

pterodaktyl
autor
9. júl 2015

@smejulka323 Len som chcela ísť k nemu aby mi povedal či náhodou niesom tehotná , ked mam takýto slabý menzes , žže skor ani nemám ako mám ☹

pterodaktyl
autor
10. júl 2015

Tak dnes mi prišiel normálne menzes ako som mala pred tou hnusnou tabletkou , bolí mňa aj podbruško a už to nieje len špinenie ale krv 🙂 tak dúfam že je všetko už v poriadku a niesom tehotná 🙂