Zvláštny jazyk

6. mar 2022

Prosím vás nemáte skúsenost s takýmto jazykom? Jeden zub múdrosti mi rastie úplne do lica dnes mám pocit že mi to derie líce viac až akoby to bolo opuchnuté ale teraz na večer to prestalo… keď som sla pozrieť do úst tak líce mám kúsok zodraté ale mám pocit akoby som mala taký drsný jazyk a všimla som sk že vzadu Na jazyku mám takýto povlak🤷🏼‍♀️ Neviete čo by som si na to zatiaľ mohla dat kým nepôjdem k lekárovi či zubárovi? Mám mierne zvýšené pečeňové enzýmy z hormonálnych liekov ktoré som brala kvôli udržaniu tehotenstva tak ma napadlo či by to nemohli byt z toho… neboli ma ani hrdlo len ten jazyk je taký nepríjemný akoby suchý a drsný inak to neviem opísať… nemáte niekto podobnú skúsenost? Neviem koho sa opýtať a tu sú aj lekári a podobne… ďakujem

girl2524
6. mar 2022

Mozno mykóza tazko povedat, lekar ti povie viac

autor
6. mar 2022

@girl2524 aj som nad tým rozmýšľala či to nemôže byt niečo take… bola som teraz aj tehotná a ako som spomínala brala som progesteron plus žiaľ na kyrete mi dávali aj nejake lieky cez infúzie ale aj ta osmička mi blbo rastie… tak asi zbehnem za obvodnou🤷🏼‍♀️

rajskejablko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. mar 2022

@rajskejablko ďakujem pôjdem k lekárke zajtra ale vždy som jedla aj pila mliečne a nikdy som takéto niečo nemala… tak preto nechápem🤷🏼‍♀️ Len teraz po kyrete pijem čaje alchemilku, rebríček a nechtík 🤷🏼‍♀️

1gramofon
6. mar 2022

To budu kvasinky. Mne sa to stalo tiež po liekoch. Doktorka mi odporučila nejaký roztok, ktorým som si preplachovala ústa 2 týždne a potom sa to do par dni vrátilo. Ale na nete som si našla indicku metodu. Kokosový olej - pred umývaním zubov na 10min v ústach asi tak polievková lyžica. Potom vypluvnut do koša, nie do umývadla ani do wc! 🙂 Potrebuješ probiotika, je tam jeden kmeň na kvasinky, má ho aj kyslé mlieko

mariali31
9. mar 2022

Ahoj ako si dopadla bola si u lekára ?

autor
9. mar 2022

@mariali31 ahojky nakoniec to do rana zmizlo a teda zrejme to bolo kvôli tým 8smickam takze podebatujem so zubárom a zrejme pôjdu von nech mi nerobia takúto šarapatu lebo sa potom len človek zľakne