Zvláštne žalúdočné pocity

majaxy
16. máj 2017

Hrabem sa na nete v probiotikach, a ma napadlo že mám tu MK. Mám také čudné žalúdočné pocity, a moja strava tiež nie je vporiadku. Rozhodla som sa brať probiotiká...Toto rozhodnutie by som chcela prebrať s vami. Som zufalá, nemám málo rokov, zmenila som zamestnanie a stravovacie návyky sú žiadne....Nikdy som nemala problémy so žalúdkom, no teraz sa prihlásil a dáva mi pociťovať že ho mám. Rozhodla som sa pre probiotiká, do teraz beriem magnezium, c čko, zinok, b vit., zdá sa mi že plus probiotiká ? No neviem, ale žalúdok bolí, tak prosím poradte, niečo vynechať z vitamínov a brať len probiotiká ,alebo nebrať, alebo skrátka čo robiť ? Doba je hektická, verím že tu nájdem nejaké odpovede. Dakujem

bubobubicek
16. máj 2017

Treba ist k lekarovi. Tu ta nikto na dialku nezdiagnostikuje a mozes mat napr. vred a cim skor zacnes poriadnu liecbu tym lepsie.

mimi3706
16. máj 2017

ja som mala taketo pocity, ked sa mi premnozili kvasinky v traviacom trakte, co mi vsak nikto nikde nezistil, iba sa mi to stale prejavovalo v mykozach dokola sa vracajucich a unave. na mykozy nezaberalo nic a ked sa mi zapojil aj zaludok, pocit nafuknutia a akoby zle travenie, nasla som si na nete info ku protiplesnovej diete a zaroven diete na odkyslenie tela. podstata spocivala v tom, ze som zacala jest kvanta zeleniny, hnedu ryzu, vynechala som chlieb a sladkosti plus zacala som pit 2-3 litre vody miesanej s fatrou denne... cuduj sa svete, hned na druhy den mi bolo ovela lepsie a hlavne to travenie sa zlepsilo aj ked ten zaludok ten asi tyzden potreboval na spamätanie sa, ale zmizla únava okamzite, aj kávu som prestala pit. mozno si len prekyslená (v podstate je to priotrávený organizumus z toxínov ktoré sa tvoria ked clovek je vela bieleho peciva, bielej muky, bielej ryze, vela masa a malo zeleniny a moc sladkosti a ak nepije dost vody problem je tu...)...takze mozno netreba sa pchat umelymi vitaminmi ale treba jest zdrvsie...ja som to asi mesiac robila moc striktne a potom tak polahky, jem uplne normalne, ale s kazdym jedlom si dam zeleninu a snazim sa nejest biele pecivo. ale nic hrozitanske komplikovane a ani predrazene nekupujem a nevarim...drzim palce...

mimi3706
16. máj 2017

prejavy ako unava, zle travenie a mozno aj psychicke problemy to vsetko sposobuje zla strava a malo tekutin...nemusis mat ani ziadne zdravotne problemy ako ja ze mykoza...to je uz vrchol a signal ze sa daco deje, tak ako u teba zaludok...

oli18
16. máj 2017

Ja som pre niekoľkými rokmi mala dlohodobé problémy s bruchom. Píšem problémy, lebo to nebola bolesť, ale cítila som, že mám žalúdok a črevá. Tak som to aj povedala lekárovi. Zistili mi helikobaktera pyroli. Vybrala som trojkombináciu liekov a pomohlo. Ako sa píše vyššie, môžu to byť aj naakumulované a neriešené psychické problémy, ktoré sa najčastejšie odzrkadľujú práve v traviacej sústave. To mi povedala lekárka, keď hľadala príčinu môjho problému.

majaxy
autor
16. máj 2017

@bubobubicek dakujem za odpovved

oli18
16. máj 2017

@majaxy len jemu?

majaxy
autor
16. máj 2017

Dakujem za odpoved.....

majaxy
autor
16. máj 2017

@mimi3706 Ved u mna aj to je zle, pitný režim

majaxy
autor
16. máj 2017

Dievcata dakujem, fakt neviem čo so mnou je, čudujem sa, žalúdok som vždy mala vporiadku, ale teraz tá práca....Začínam spoznávať probiotiká, len chcem vedieť vaše postrehy a skúsenosti

autumn11
16. máj 2017

@majaxy zinok je tazky na zaludok.Mne robil problemy,tak som ho vynechala.

dedax
16. máj 2017

Skus rano nalacno pit citronovu vodu vitaminy skor prirodne nech si zaludok oddychne