Zvláštne pocity žalúdka

dora123
28. sep 2024

Ahojte chcela by som sa opýtať mal niekto z vás taký čudný pocit ako keby tlaky žalúdka trvá to cca pol roka Veľmy zvláštny pocit tlaku alebo ani sama neviem čo to vlastne je obleje ma asi za 1sekundu pot ..pocit salboty ..skôr na odpadnutie , trošku pálenie v žalúdku , nevolnosť , … beriem pancreolan ,magnezium ale zatiaľ žiadna zmena sono žalúdka ma iba čaká .. neviete mi niečo poradiť som z toho už zúfalá

16zolik16
28. sep 2024

@dora123 skôr by som sa pýtal na gastro hadicu cez ústa

stanulienkat
28. sep 2024

Choď k praktickému lekárovi, napíše ti lieky Omeprazol. Ak ti nepomôžu, tak potom smer gastroenterolog. Skús sa diétnejšie a zdravšie stravovať a jedz častejšie, ale menšie porcie.

dollyzv
28. sep 2024

Mne na toto pomaha pravidelne branie probiotik a vyrazna uprava stravy( celozrnne pecivo miesto bieleho hlavne) vyrazne obmedzenie sladkosti,tucnych a mastnych jedal

dollyzv
28. sep 2024

A naozaj co najviac si varit doma na uplnom minime alebo uplne bez oleja,neprejedat sa mensie porcie a castejsie,minimalizovat stres

dora123
autor
28. sep 2024

Ďakujem doktor povedal že gasto až po sone keď sono nič neukáže stravujem sa dietne žiadne sladkosti ani nič také