Zvládate to teplo?

julka1982
22. jún 2023

Máte aj vy také problémy ako zvláštne videnie von na slnku a potom problém oči prispôsobiť doma?alebo rýchly pulz či tlak v hlave atd ?ci to len ja mám také pocity?😂ako zvládate to teplo lebo na mňa je už 27 stupňov dosť a samozrejme dieťa potrebuje von ,povinnosti treba porobiť .veď to poznáte .vypijem dva litre vody .máte aj vy zvláštne pocity ?

lukbe
22. jún 2023

@julka1982 milujem takéto teplo🌞🌻.

csipcsip000
22. jún 2023

@julka1982 ja mávam pocas tepla vyssi tep

simsalabim
22. jún 2023

@julka1982 aj ja zle znasam to teplo. Nastastie mam doma klimu. A chladim sa aj plavanim a pijem viac ako 2l vody.

mandarinka555
22. jún 2023

@julka1982 Milujem teplo, ani horúčavy mi nevadia....aj v saune by som vedela byť každý deň...Naopak neznášam zimu, už pri teplote +10 °C je mi zle, mám triašku a depky.

lucia851
22. jún 2023

@julka1982 mne je zle z toho tepla potom sa ako blbá a slabá som a točí sa mi hlava

ariannazara
22. jún 2023

Aj mne býva nevoľno ale aj tak sa opalujem 😂

ivangeline
22. jún 2023

Nazaciatku je to zaberak ale potom ma taketo pocasie skor pozitivne nabudi a naladi.

hankab
22. jún 2023

@julka1982 mam rada na lete dlhe dni a skore svetlo, lepsie zvladam vstavanie do prace. Ale horucavy neznasam, som nesvoja, tazko sa mi dycha a nuti do beznych aktivit. Vzdy ich len nejako nasilu pretrpim.

misulka22
22. jún 2023

Pre mna je toto utrpenie.je mi zle,boli hlava...a len beham a menim vodu a chladim zvierata 🙄

kacena2022
22. jún 2023

Nemám rada takéto horúčavy,zle mi je hlava ma bolí, potím sa a som celá spálená dohneda.A to je ešte len jún

zuzuliennka1
22. jún 2023

@julka1982 s dietatom treba ist von skoro rano a neskor poobede/vecer, vonku teraz treba nosit stale slnecne okuliare, dva litre vody su v takomto teple malo - to aj pridaj, obliekat sa lahko, pokryvka hlavy musi byt, nech sa neprehrievas, a lahka strava, nic tazke, mastne, vyprazane

prasiatko30
22. jún 2023

Pit vodu - priebezne este pred tym ako zacnes mat smad, fyzicke aktivity pred alebo po najvacsom horku, chodit po tieni, vzdusne veci - od maja do septembra su pre mna rifle no-go napr. Bazen, studena sprcha, a zdrziavat sa v chladnejsich priestoroch - ako napr nas kancel z ktoreho si ludia radi robia mrazak🥶🥶.

marca12
22. jún 2023

@julka1982 samozrejme navyse ja pracujem aj vonku,takze cely den na tomto slnku ma velmi ubiha. Domov chodim ako zbity pes. Nesil sa do cinnosti,treba robit len tak ako vladzes. Pit dostatok tekutin,ovlazovat koncatiny a nejako to zvladneme. Za chvilu je tu jesen,bude lepsie

babulkomale
22. jún 2023

@julka1982 odpocitavam cas do jesene 🕰️

babulkomale
22. jún 2023

@mandarinka555 toto je zaujimave, ja to mam v teple. Vyjdem do toho hicu, prebehne ma zima a je mi hrozne. Depky v zmysle do vsetkeho sa nutim, nikam sa mi nechce, ked boli 40 tak ani pracovat a zit 🥴
Moj ideal je do 20' a pod mrakom alebo dazd/po dazdi.

babulkomale
22. jún 2023

@julka1982 a hlava ma bolieva uz od rana ked je teplo aj v noci a to aj niekolko dni v kuse. Ziadne lieky si davat nemozem, len trpim.

julka1982
autor
22. jún 2023

U mňa fakt tie oči …akoby som cez vodu pozerala ,tep hlava no katastrofa .horúčavy mi nevadili v saune som sa nepotila a nejako po pôrode to ide dole vodou so mnou 😂

zmrzlinka2021
22. jún 2023

@julka1982 v BA nie je nejak extra teplo.

doriiis
22. jún 2023

Milujem toto počasie.Cakam na neho celý rok.Teraz po práci idem do bazéna na chvíľu.Nepoznam.nic lepšie ako leto a teplo

maryetta
22. jún 2023

Ja som dnes pol dna zalezena v pivnici.

barborachors
22. jún 2023

konecne je teplo, odpocitavam uz od februara, akurat neznasam preklimovane priestory, cize ked niekam idem, beriem pod pazuchu aj kabat.

hladamematku
22. jún 2023

@julka1982 áno keď mi lieta tlak necítim sa komfortne keď sa cítim ako si opísala pijem vody, alebo rýchlo do tieňa, teraz idem kúpaliska .

marcellka32
22. jún 2023

Teším sa na sobotu na ochladenie...mne stačí 25-28, viac už ma nič nebaví

lilyianka
22. jún 2023

@julka1982 mne to nevadí. Akože keď vyjdem von,je mi teplo,ale v aute klíma, dom vyklimovany a bazén napusteny. S dieťaťom to riešim tak,že von až navečer keď už je viac tieňa. Zdravotne problemy z tepla nemám žiadne.

dzejsik
22. jún 2023

@julka1982 nerobi mi to nic, ale i tak sa tesim, ze sa ma od soboty ochladit, lebo sa nam hrozne prehrieva byt

mishka81
22. jún 2023

Veď teplo ani poriadne ešte nezačalo. Keď budú tie 38 tak to už nemám rada, to sa nedá zit, ale okolo 30 sa dá zvládať úplne v pohode, len musím pit viac vody ako bežne.

lenkakravcova
22. jún 2023

@julka1982 vonku som od 7.-9.00, potom idem dnu a opäť vychádzam po 15tej najskôr. 🙂 Medzitým ma ani nehne ak nemusím a oddychujem /niečo robím v dome, kde je chladno.
Sucitim so všetkými variacimi sa v bytoch. Aj ja som si to par rokov vyskúšala bez klímy a je to hrúza.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mara66
22. jún 2023

Mám pocit, že všetci okolo mňa sa tešia na leto, ja si ho dosť odtrpím, keďže sa potím jak sviňa, leje zo mňa, ráno sa neviem vychystať do práce, akonáhle sa oblečiem, už mám mokrý ksicht, no des. Milujem september, keď je ešte teplo, ale už nie také zničujúce a aj deň je ešte dostatočne dlhý.

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz