Zväčšuje sa mi uzlina

29. jún 2024

Zväčšuje sa mi uzlina pod bradou. Mám väčšiu guľu už. Dostal som včera atb nechcel som vybrať, kúpil som radšej octanovu masť. Nepomohlo to. Dnes som vybral atb, mám na 5 dní. Cítim, že akoby mi horela tá uzlina ktorá ma bolí. Meriam si teplotu nemám, dúfam že ani nebudem mať. Išiel by som na pohotovosť ale možno by sa len smiali na mne že kvôli takej blbosti idem na pohotovosť. Chcel by som ísť na sono ako samoplatitel. Kde robia bez objednania sono? Nitriansky kraj.

kacena4
29. jún 2024

v prvom rade berieky zacnu zaberat cca na 3 den dovtedy nema vyznam nic robiť nie je to akutny stav na pohotovost. ak sa to nezlepsi pri poslednej atb smer a chce to cas a tak cakaj a ber atb

autor
29. jún 2024

@kacena4 lenže som z toho znepokojeny, bolesť ide az k uchu

danielahamar
29. jún 2024

ako robot, keby to písal 😀, treba začať brať lieky, uzlina sa zmenší, ale skôr ako 3dni to nebude

kacena4
29. jún 2024

a chripku vyliecis za den?? nie, týždeň... takze cakaj bolest je prirodzeny mechanizmus na obratu v tele. bolest je prirodzena takze vydrz a liec sa. mna skor znepokojilo preco si isiel k dr ked si nechcel brat atb sam si si predlzil liecbu neuposluchnutim liecby od dr.

autor
29. jún 2024

@kacena4 áno lebo vlani v novembri som bral ATB vo februári atb a pred 2 mesiacmi ATB a teraz zas ATB preto som nechcel vybrať liek ale vybral som lebo do rána sa zväčšila uzlina

autor
29. jún 2024

@kacena4 lenže mňa znepokojuje z čoho to môže byť či to nemôže byť nič vážne o to mi ide

majamat
29. jún 2024

uzliny sa mozu zapalovat. ak sa nahle zvacsi, je to zvycajne sposobene opuchom v okolitych tkanivach pretoze tam prebieha zapal. ak by to bolo vaznejsie, nenarastie rychlo,s kor pomalsie, aj ked tam moze byt tiez opuch.
no niekedy zapalovy proces a opuch aj mozu skreslovat to, co dr uvidi, ked urobi sono.
toto je bezny postup v takompriapde,a ko si ty, kedy je predpoklad, ez sa jedna o zapal. prelieci sa zapal,a k by nedoslo k zmenseniu, potoms a robi sono.

autor
30. jún 2024

@majamat ale mňa aj bolí bez dotyku aj s dotykom

majamat
30. jún 2024

ked sa poranis a mas zapalenu ranu ta neboli?
vsak je normalne, ze ed je neikde infekcia a zapal, tak to boli.

majamat
30. jún 2024

len tak mimochodom. ak by sa jednalo o zhubny proces, ten zvycajne neboli.

autor
30. jún 2024

@majamat ja sa práveže bojím ze čo keď mam nádor alebo cisty. To zistia ako? Keď spravia sono?

1andrea111
30. jún 2024

Aj TN MUDr Marečkova sa dá objednať na priamu platbu

iwesska
30. jún 2024

Nador? Ak uzlina boli,tak je zapalena,tak si nevymyslaj blbosti a dober tie ATB a potom si daj spravit odbery na imunitu. Nie je normalne brat kazde 2 mes.ATB.

autor
30. jún 2024

@1andrea111 dlho sa caka na termín?

majamat
30. jún 2024

ako som ti pisala, boli uzlina, ktora je zapalena. typicke pre nadory je, ze su dlho neodhalene, lebo nebolia a neprejavuju sa, az v neskorych stadiach., no tam su aj ine priznaky.

autor
30. jún 2024

@iwesska odbery na imunitu? A čo mi zistia?
Vlani v novembri som bral kvôli chorobe. Vo februári som bral na zápal nechta. V máji kvôli chorobe, teraz kvôli uzline. Ty vravíš ze mam dobrat atb a ze nieje normálne brat atb. Tak čo teraz je správne?

autor
30. jún 2024

@majamat dúfam že mi nič vážne nebude

1andrea111
30. jún 2024

Nie

iwesska
30. jún 2024

Nie je normalne mat v tele stale zapal a brat xy x do roka ATB. Tvoja imunita je na tom zle,potrebuje posilnit nejakymi imunopreparatmi. To ti z odberu zistia.

autor
30. jún 2024

@iwesska toto sa mi stalo len tento rok že toľko to atb mám.

autor
30. jún 2024

Užívam vysoké dávky lipozomalny vitamin c 1200mg, vitamin D 2000, kolostrum 400mg 2x denne.
Imunor som dostal od alergologicky to som už douzival. Arko defenses som si dal. Všetko možné

autor
30. jún 2024

@iwesska Užívam vysoké dávky lipozomalny vitamin c 1200mg, vitamin D 2000, kolostrum 400mg 2x denne.
Imunor som dostal od alergologicky to som už douzival. Arko defenses som si dal. Všetko možné