Zväčšenie pier počas dojčenia

24. okt 2020

Ahojte , dal si niekto zväčšiť pery počas dojcenia ? Niekede pisu že sa to neodporúča, na Manila sk pisu že je to ok .. tak ?

lucinka1988
24. okt 2020

Ja som si dala pri prvom synovi, lenže už dlhšie som videla, že mám malo mlieka a čoskoro s dojčením skončím, bolo to presne 4 mesiace po pôrode a na klinike, kde mi to robili bolo dojčenie uvedené vyslovene ako kontraindikacia, ale nie kvôli tej hyaluronke, ktorá je telu vlastná, ale skôr kvôli tým anestetikam, čo sa používajú pri zákroku ako lidokaín. Tak som s dojčením po zákroku definitívne skončila, ale to by som o pár dni skončila aj tak.. Minimálne by som po zákroku pár dni radšej nedojcila, aj keď to môže cely proces dojčenia narušiť.

janinah
24. okt 2020

Hlavné teraz cez koronu to treba riešiť...a kým budú plastické amb.normalne fungovať tak dávno dokojis a tie čo fungujú aj teraz pre nepodstatnú " zdravý.starostlivost" len kvôli peniazom by som obchádzala oblúkom

autor
24. okt 2020

@lucinka1988 Ja ešte kojim , mame už aj prikrmy . Čo som sa dozvedela tak skrz možnej infekcie sa to neodporúča . Ale chcem si to overiť aby som neublížila malej . Lebo doktor ktorý zato dostane peniaze jasne že povie áno môže sa. Na čo mi povedal že sa nemôže je botox

autor
24. okt 2020

@janinah áno máte pravdu ale nežijem na Sr. Tu kde žijem nie sú take opatrenia ani taká situácia ani nič pozatvarane . Takze zatiaľ tu ešte funguje všetko tak ako pred koronou

autor
24. okt 2020

@lucinka1988 btw a čo napr zubári ? Teraz mi vyzvali nervy zo zubu na 5 krát to robila a za každým som samozrejme vyfasovala injekciu ...

moonlight1210
24. okt 2020

No moj zubar ma vzdy vyspoveda jak pri spovedi. Ci beriem antikoncepciu, ci nie som tehotna, ci nemam menzes, ci nekojim (som tam raz ta rok, takze mohlo sa nieco zmenit 🙂 ), ci beriem nejake lieky, ... kedze mi vzdy dava injekciu. Asi zavisi od latky a mozno aj davkovanie musi podla toho nastavit. Neviem.

Tak asi by som so zvacsovanim este chvilu pockala. Pre istotu.