Zväčšenie pier - Ave clinic

sasula8892
16. aug 2016

Ahojte kocky, ake mate skusenosti so zvacsovanim pier v Ave clinic? Hornu peru vobec nemam. Uplne minimum. Viem ze dnes sa pery zvacsuju uz pekne, bez kacacieho efektu a vyzeraju prirodzene. Preto by som si chcela dat uuuplne minimalne zvacsit hornu peru. Ake mate skusenosti s touto klinikou, popripade poradit kliniku, resp. lekara s ktorou ste boli spokojne. Dakujem

simik14
18. aug 2016

Vyskusaj ruz ja mam tiez tenke pery aj hornu aj dolnu ale ked si ceruzkou obtiahnem pery a dam ruz tak su o dost vacsiee ... zvacsovanie pier obnasa aj iste riziko neviem tiez som to chcela ale radsej to nechavam tak riesim to ruzom odtienov je vela iste si najdes ten svoj 🙂

lucy_lucy_lucy
12. sep 2016

ahojte, ja chodim uz dlho na vyplne pier a botox do Life Stylu k Dr. Sochorovej. Taka mila doktorka, aj posranduje, citim sa tam vzdy super a pery vyplnaju novou technikou.

sasula8892
autor
12. sep 2016

@lucy_lucy_lucy dakujem za info 😊 Mozem sa opytat ake ma ceny a ktoru znacku vyplne pouziva? Dakujem 😊

zuzizu2
12. sep 2016

@sasula8892 ja som tiez zvazovala ze by som podstupila zvacsenie, ibaze ked som videla po zvacseni kamaratku tak som skoro odpadla, dala si zrejme napichat viac ako bolo potrebne a vyzera to strasne. Takze ak sa na to das tak s mierou 🙂

sasula8892
autor
14. sep 2016

@zuzizu2 joooooj ja velke nechcem 🙈🙈🙈 len nemam vooooobec hornu peru 😩 Fakt jak keby mi zabudla narastt 😩 Tak som ju chcela podvihnut. Max pol ml. Lebo ja si to nemam ani kde konturkou zvyraznit 🙈

bobekova4
13. nov 2016

Do Ave clinik ak vám zaleži na svojom výzore a zdraví prosím nechodte.

sasula8892
autor
14. nov 2016

@bobekova4 to ste tretia od ktorej citam taketo info 😳 Dakujem