Zubný benefit VŠZP

23. aug 2021

Ahojte. Len ma zaujíma, či je tu niekto, kto si dal preplatiť napr. dentálnu hygienu a skutočne mu prišli peniaze naspäť. Vďaka.

marci987
23. aug 2021

Mne zo vseobecnej neprisli nikdy peniaze za nic.

zivotgombicka
23. aug 2021

Ja som správca našej e-peňaženky a mojej malej sestre preplatili všetko, o čo som požiadala - dentálnu hygienu, zákroky u zubárky, zákroky na ortodencii, ale mojej mamine ani druhej sestre ešte nič nevyplatili, pretože nemali poriadne zaevidované preventívne prehliadky. Tak ak vám niečo neprišlo, možno si pozrite v appke, či tam máte zadanú prehliadku u všeobecnej lekárky aj gynekologičky.

sonkamirka
23. aug 2021

Ano,preplatili tak,ako slubili...ano,treba mat porobene preventivky,inak peniaze drzia

merlinja
23. aug 2021

@zivotgombicka treba o preplatenie požiadať, či? Bolo potrebné ísť po stiahnutí appky a registrácii aj na pobočku? Mne tam písalo niečo o aktivovaní v lekárni alebo pobočke, bolo to už dávnejšie, nepamätám si. Vďaka.

zuzki1
23. aug 2021

Mne preplatili od gynekologicky a zubára nie , lebo nie je ich zazmluvnený😔nabudúce pôjdem mojej zubarke na dentálnu , a uvidím , len vtedy nemala termín tak som išla kde bolo voľne

zivotgombicka
23. aug 2021

@merlinja zo začiatku to bolo treba nejak aktivovať na pobočke alebo tak, ale teraz sa to už dá aktivovať aj online, je tam viac možností. A potom o preplatenie sa tiež žiada online - jeden je správca tej e-peňaženky a ten vždy posiela tie žiadosti.

sbenkova
23. aug 2021

Áno, dentálnu hygienu aj lieky

autor
23. aug 2021

@zivotgombicka Ja chodím pravidelne na prehliadky. Ešte som si však nič na preplatenie nedávala. Len sa pýtam, či sa mi to vôbec oplatí začať to riešiť, keďže som absolvovala dentálnu. Teraz som čítala, že už je aj pre jednotlivca. Dokiaľ to bolo len pre skupinu, to som neriešila.

autor
23. aug 2021

@zuzki1 U gynekológa, našťastie, nič neplatím. Na dentálnu chodím k svojej zubárke, tak to skúsim.

zivotgombicka
23. aug 2021

@anonym chápem, ja som tie prehliadky spomínala len na margo toho, že mamina so sestrou tiež chodia, ale lekárka to už pár rokov neoznámila poisťovni :D tak to tam nemali zaevidované

autor
23. aug 2021

@zivotgombicka Ešte by ma zaujímalo, dokedy to tam vložiť oskenované. Bola som dnes na hygiene. Ďakujem.

zivotgombicka
23. aug 2021

@anonym ak si správne pamätám, tak tá lehota by mala byť 30 dní

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zivotgombicka
23. aug 2021

@hazelgracegus nie, lekár musí mať zmluvu s všzp

merlinja
23. aug 2021

to znamená, že ak som platila za výkon v júni, tak už je to pasé? :o(

zivotgombicka
23. aug 2021

@merlinja pozrela som teraz pravidlá a píšu, že teraz je to už 60 dní ( https://prihlaska.vszp.sk/penazenka-zdravia/pra... ), tak možno ešte stíhate

margaretka_
23. aug 2021

nam za syna preplatili zubara, myslim že 3x plomba, a za mna sme este nepýtali, ale už sa k tomu schyluje 😀

alenka7777
23. aug 2021

vsetko mi popreplacali. oplati sa.

merlinja
23. aug 2021

@zivotgombicka Ďakujem!

frida88
23. aug 2021

Baby máte aj tu maxi peňaženku?Ja mám len to mini,viem že maxi má viac výhod len tam musím pridať neviem koľko členov

makova333
24. aug 2021

@zivotgombicka no presne toto s tou preventivkou mam aj ja. Na preventivky chodim pravidelne, ale v ucte ich uvedene vobec nemam. Mamina to ako potom poriesila s tymi preventivkami?

akab
24. aug 2021

Áno, zubnú dentálnu, i ošetrenie zubné, chystáme sa na okuliarové rámy....

zivotgombicka
24. aug 2021

@makova333 bola za obvodnou popytat ju, mech jej to tam da, ale ta dr. ma uz hadam aj 80 rokov a nema ani pocitac, takze to nepomohlo :D tak si od nej bola potom popytat potvrdenie o preventivke a zaniesla to do poistovne

makova333
24. aug 2021

@zivotgombicka dakujem

ibrunova
24. aug 2021

@marci987 aj si si tam nahrala bločky a nič ti neprišlo?

autor
28. aug 2021

Zaujíma ma, či do appky vkladáte prílohu v JPG formáte alebo PDF. Je to jedno? Lebo v appke nebolo napísané, aký formát.