Zubná korunka

7. apr 2023

Zeny, moja zubárka má v cenníku napísané že korunku 450€, vypýtala zálohu 300 a teraz mám nasadenú dočasnú korunku a s tým že mi povedala že nabuduce budem platiť ešte za korunku 450 je to normálne? To tých 300 bolo za čistenie kanálikov a ostatné ?? To keď majú v cenníku že 450 tak to je len za korunku neni to cena za komplet nasadenie ??

ivette1223
7. apr 2023

Je sukromna ci statna?

kacenocka2
7. apr 2023

Môže to byť normálne,no ale cena je prehnaná..🙁..ja keď sadnem do kresla a pokiaľ mi začnú niečo so zubami robiť ,tak sa popytam na cenu za vsetko ..bez hanby.ved sú to moje peniaze.v obchode kupujem a tiež viem dopredu koľko to stojí

maickamf
7. apr 2023

Samotna korunka stoji 450€, treba sa informovat, ci je to cena uz so zubnym labakom.
Tych 300€ ste platili za co? To sa s vami nerozpravaju v amb?
Vzdy pred nejakym zakrokom sa treba opytat, kolko bude dany vykon stat, aby nevznikali taketo nedorozumenia.
My nevieme, co vsetko vam uctovali, aky vykon...

janinka007
7. apr 2023

Ano, cena za korunku je cena zo korunku, nie za vsetky ukony okolo toho. Tie sa rataju zvlášť.

pukina
7. apr 2023

@ivette1223 statny zubar uz na slovensku neexistuje, vsetci su sukromni len je rozdiel ci nieco preplati poistovna.

janka1011
7. apr 2023

450 stojí samotná korunka. Tých 300 pravdepodobne nebola záloha za korunku ako píšes, ale platba za nejaké iné úkony čo ti robila - plnenie kanálikov, výplň, možno odtlačky,...to už sa musíš popýtať v ambulancii.