Zubár - zirkónová/keramická korunka

17. jún 2023

Poprosim Vas o informaciu, kolko ste platili za jednu korunku, pripadne viac u zubara, keramicku respektive zirkonovu. Mozno nejaka uctovnicka, ked ma informaciu za kolko +-20% ich nakupuju zubari? Pozeral som nejake cenniky a nieco som pozeral aj tu na fore a tie ceny sa dost lisia. Zaujima ma to kvoli moznosti zacat tieto korunky vyrabat, tak prezistujem situaciu na trhu. Dakujem

mirka414
19. júl 2023

Ja žijem vo Švajčiarsku a keď som dostala ponuku tak no čo poviem auto by som nové v plnej výbave za tu sumu mala 😂..ponuka zo Slovenska o niečo lepšia ale aj tak komplet 15 tisíc € Maďarsko 10 tis a tak som sa rozhodla nechať sa hýčkat v Turecku a stalo to naozaj za to 😉..ukážka moje zúbky a úsmev pred a teraz po úprave

macatt
29. júl 2023

Ahoj, ja keď som bola v ambulancii, tak vyplácali práve technikovi 37€/zub a zubár berie za zub 300€(tak ale príprava atd) to som započula, keď som tam čakala, nemusí to tak byť..

macatt
29. júl 2023

Najprv som si myslela, že je to blbosť čo som počula, ale dosť som nad tým uvažovala a myslím že to tak môže byť.. zubár musi vyplniť kanáliky, obrúsiť zub a to je niekoľko sedení kým príde na osadenie korunky..