Zubár v Hlohovci

beah
27. okt 2015

Ahojte, chcem vás poprosiť o radu, hľadám zubára v Hlohovci, ktorý má normálny prístup k pacientovi ale hlavne je cenovo slušný, asi tak, že nenechám za jeden zákrok tretinu výplaty 😝 U Andela som už bola, odborník je výborný, ale cenovo katastrofa....Ďakujem za všetky rady. 🙂

nemezys
28. okt 2015

Mudr.Siska ma normalny pristup a hlavne aj k detom,cenovo tak normalne si myslim

daturka1
28. okt 2015

Bohunický,všetko zadarmo.

beah
autor
28. okt 2015

@daturka1 akože všetko zadarmo? To asi nie... A berie ešte pacientov, nevieš? Prípadne, kde má ordináciu? Ďakujem

libka1
28. okt 2015

@beah on fakt robi zadarmo, ale pockas si peknych par tyzdnov kym sa dostanes na rad 😉 kvalitu neviem posudit, chodime cela rodina vratane deti k Siskovi, na Bohunickeho som pocula aj dobre, aj staznosti 😅 staznosti viac menej suvisiace s tym objednavanim, ze da niekomu vlozku a potom ho objedna o neviem kolko tyzdnov az znovu, dovtedy ta vlozka 5x vypadne 😅
Bohunicky ordinuje na Poliklinike tusim, ak sa neprestahoval, lebo kazdy stade prcha v poslednej dobe... z Polikliniky myslim, nie od Bohunickeho. 🙂

daturka1
28. okt 2015

@beah no fakt zadarmo,injekcie od bolesti,biele blomby. Neviem či berie nových,treba sa spýtať.

daturka1
28. okt 2015

@beah je na poliklinike

kakika007
28. okt 2015

@beah Bohunický ta zoberie iba ak bývaš v sulekove. Inak máš smolu. Ved by k nemu chceli chodiť všetci

kakika007
28. okt 2015

A iných napr.Šiška, Moravčik, Kukla, Polakova....
Ja osobne chodím Bohunickemu, max spokojnosť s prácou

l3yla
28. okt 2015

Ak ti nie je z HC daleko do TT ,odporucam Mudr. Sieberta.

beah
autor
28. okt 2015

@kakika007 ďakujem, určite si k nemu zavolám a uvidím, vďaka za tipy tých ostatných, Šiška je súkromný, tam sa platí veľa, Kukla už dávno neberie nových. Moravčík je tiež z tých drahśích a Poláková, tá má otrasný prístup vraj ...

beah
autor
28. okt 2015

@l3yla ďakujem, ale to nie, ja som chcela z Hlohovca priamo. 🙂

beah
autor
28. okt 2015

@daturka1 ďakujem, spýtam sa, či by ma vzal...

l3yla
28. okt 2015

@beah jasné a niet začo 🙂