Zubár - Košice, Ťahanovce

alenka777
27. aug 2013

Vie niekto poradiť dobrého zubára alebo zubárku na Ťahanovciach? ďakujem

bis
27. aug 2013

dr.truben

alenka777
autor
27. aug 2013

@bis robi na poliklinike? či kde ma ambulanciu? je vhodný skôr pre dospelych či aj pre deti? dakujem

bis
27. aug 2013

robí v škole na bruselskej ul.vchod zo zadu.berie aj deti aj dospelých a je dobrý..

sviecka
3. mar 2015

@bis a je drahy?

bis
3. mar 2015

@sviecka neviem či je drahší ako iní,jasne stále niečo platíme,záleží od výkonu...

sviecka
3. mar 2015

@bis a asi kolko rokov ma? Mame ist s 15 mesacnym syncekom na prvu prehliadku. Tak ci to vie s detickami 🙂

bis
3. mar 2015

@sviecka aha,no tak cca 45?ale ak s malým,tak to odporúčam jeho sestru,dr.trubenovú,ona sedí na poliklinike na americkej a je veeelmi milá,má hlavne deti a robí aj strojčeky a podobne.naše deti k nej chodia a akurát včera sme boli s najmenšou prvý krát a super to prebehlo.bola velmi milá a ema ja už teší ked pojde zas🙂)) čiže ju odporúčam,k trubenovi chodíme my s manželom a on je tak trošku tichý človek🙂vela nenakecá,len urobí svoje.

babulka6783
3. mar 2015

Ahojte chcem sa spitat na skusenosti robym si spodne zuby mam ich zatial obrusene iba a od piatka ma to stale boly mi to iba preliečuje zubarka a boli to viac a vac čo by mi mohlo zabrat okrem tabletiek bo uš ma to boly den noc .Dakujem

sviecka
4. mar 2015

@bis aha, dakujem 🙂