Zrušená operácia

14. dec 2022

Ahojte /dobrý podvečer
Chcem sa spýtať či sa stým niekto už stretol a možno aj poradí.
Mala som naplánovanú operáciu chrbtice na začiatku nového roka, ale dnes mi bolo povedané , že operácia bola zrušená.
Už čakám na ňu dlho, už nevládzem a tými polestami 😢
Môžem sa skúsiť informovať aj v iných nemocniciach v iných mestách alebo musím čakať?

Ďakujem za každú jednu odpoveď

adri266
14. dec 2022

Jasne, ze sa mozes informovat aj inde, aj ked je otazne, ci dostanes nejaky skory termin. Napr dcera ide na operaciu a termin jej v novembri dali na februar. Znama ide na konzultaciu a len termin na konzultaciu ma februar.

Drzim prsty, nech to dobre dopadne.

0silvia0
14. dec 2022

na tvojom mieste si vybavím konzultáciu u iného lekára a ten by ti mal poradiť. Tiež som absolvovala toto leto operáciu chrbtice a termín som dostala do mesiaca. A samozrejme mesto v tom nezohráva žiadnu rolu, ja som z Trnavy a operácia bola v Nitre.

autor
14. dec 2022

@0silvia0
Potešila si ma s odpoveďou.
Mam si vybaviť konzultáciu s neurochirurgom alebo priamo osloviť nejakú nemocnicu v nejakom meste?
Ešte som sa s týmto nestretla a vôbec neviem ako mam postupovať, len som rozmýšľala ze skúsim sa spýtať tu

0silvia0
14. dec 2022

Odkial si a co riesis? Platnicky? Ja som sa sama objednala u neurochirurga a ten ma uz navigoval. Ked chces napis IP

kacena4
14. dec 2022

ahojko ja som mala tiez operaciu chrbite a termin o mesiac, az tak som bola prekvapena ze som ho o dalsi mesiac posunula, aby som si vedela vsetko dovtedy pripravit a zariadit. skus ineho neurochirurga priamo v nemocnici urcite ma aj ambulanciu drzim palceky