Zrazená krv pri menštruácii.

edi1234
14. apr 2020

Ahojte žienky neviete mi povedať keď mám MC, vychádzajú zo mňa kúsky krvy? Čím to môže byť?

marinecka95
14. apr 2020

@edi1234 asi menštruáciou? 😶

edi1234
autor
14. apr 2020

@marinecka95 áno mám to pri MS iba ale prečo? Je to vážne? Či sa nemusím báť.... A vtedy ma riadne boli brucho ako keby som kontrakcie mala 😓

lucinka1988
14. apr 2020

@edi1234 tak môže to byt klasická ms, ale ak ide o väčšie neobvykle zrazeniny, dôvodov môže byt veľa, neviem, či si mala oneskorenú ms, pripadne či si mohla byť tehotná, niekedy sa to deje pri potrate, keď žena ani nevie, že bola tehotná a v skorom štádiu aj potratí.

amarilka26
14. apr 2020

Pricin moze byt viac, ja som to mavala ked som mala myom.

edi1234
autor
14. apr 2020

@lucinka1988 1 deň mi meškala.... A nie tehotná som nebola.... Ten istý problém som mala minulého roka.... Lekár mi povedal ze je všetko OK nemusím sa báť.... Potom som otehotnela, 2 X som mala potrat, jeden bol taky ze som nevedela musela som ísť na ultrazvuk a tam to zistil... A ďalší bol že som už krvacala....

bagre
14. apr 2020

@edi1234 občasná zrazenina nie je problém, ak je toho veľa alebo sa to deje každý mesiac, bolo by treba poriešiť s gyn.

lucyluv
14. apr 2020

Ja mam zevraj ukazkovovu maternicu a bezne mam zrazeniny pri menzese, mne ani nenapadlo, ze by to bolo daco divne, nikdy som sa na to Dr nespytala

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
14. apr 2020

Ja to mam pri kazdej menstruacii taky 2-4 den a priserne bolesti brucha. Je to normalne. Niekto ma menstruaciu,ze o nej ani nevie a niekto krvaca ako po zabijacke. Mne sa to dokonca strieda. Jeden mesiac znesitelna,menej zrazenin a dalsi mesiac silna,krv sa vali s velkymi kusmi zrazenin.