Zostatkový alkohol

1. aug 2024

Taka asi blbá otazka ale ja nepijem takze sa vobec nevyznám. Keď som si dala teraz vecer okolo ôsmej pohár bieleho vina mozem rano o piatej soferovat alebo by som ešte nafúkala? Mam 180 cm a 52 kg… Dakujem

vanilkovazmrzka
1. aug 2024

Samozrejme ze mozes 🙂

martinmmartin
1. aug 2024

0,03 je hodnota ktoru mozes bezne mat ani o tom nevies, podla toho co ti kvasi v zaludku. Preto sa tolko toleruje aj ked je ofic hranica 0,00. Budes silno v pohode

maminkadeticiek
1. aug 2024

180 cm a 52 kil 😳😳😳 Ja viem ze to nebolo predmetom otazky ale to je priam neuveritelne.

beata_k
1. aug 2024

Su na to aj kalkulacky. Najdes na nete.

autor
1. aug 2024

@maminkadeticiek Haha čakala som taky komentár, Ano viem ale nejde mi pribrať bohužiaľ

egonsk
1. aug 2024

vekom priberies, neboj ... A s tym alkoholom, pokial to bol iba pohar vina a nemal objem ako nemecky pivny pohar, tak by si nemusela ani pri tej musej vahe nic nafukat.

vkatush
1. aug 2024

@maminkadeticiek mám takú kamošku, samá ruka, samá noha, tiež okolo 180 a najviac mala tuším 54 kg.
A pritom zpraská aj koňa 😂

autor
1. aug 2024

@vkatush presne to je aj moj pripad. Dokonca mam za sebou aj tehotenstvo a veru nezostal na mne ani gram 😄

vkatush
1. aug 2024

A potom sme tu také, čo len prejdeme okolo stola s jedlom a puuuf, kilo naviac, a božechráň ak ovoniame alebo ochutnáme 😂😭

petulda333
1. aug 2024

@vkatush presne. S radostou by som jej takych 15kg darovala 🤣

petulda333
1. aug 2024

Ale k otazke,mozes soferovat