Zobudila som sa na to, že mi je zle

3. aug 2024

Ahojte uz 2x sa mi stalo, za posledny mesiac,ze som sa v noci medzi 2-3 zobudila na to,ze som sa citila,ako by som sa mala povracat a tep bol raz 160, raz 145...po nrjakych 15 minuteach, to preslo same pri sedeni. Neviere,z coho by to mohlo byt?

deti95060810
3. aug 2024

od všetkého možného... od tlaku cez žalúdok až po psychiku...

anna777115
3. aug 2024

Treba, si vyžiadat odborné vyšetrenia.Bolo, by dobre aj EKG srdiečka, lebo takyto tep v spánku nie je ok. Nechcem, ťa strašiť, ale mój ocino sa zobudil v noci o tretej, ze mu je na zvracanie a do pol hodiny bolo po ňom, bol to infarkt. Takže, netreba nič podceniť.

autor
3. aug 2024

@anna777115 som objednana na interne aj lvoli tlaku. Ach boze,nestras, je mi to luto. Dufam ze nemam nejaku predzvest infarktu.

anna777115
3. aug 2024

Prepáč, nechcela som ťa vystrašiť, len ťa nakopnúť, aby si to nepodceňovala a začalo to riešiť. Ak, by ti opakovane takto zostalo nevolno odmeraj tlak, ak by bol vysoky, kludne volaj RZP. V nemocnici ti urobia, všetky dolezite vyšetrenia naraz a nemusiš, čakat pol roka na voĺné terminy.

akyia
3. aug 2024

Ja som sa tak raz zobudila tiež s vysokým tepom ale aj som sa pozvracala, asi to bolo od žalúdka a z refluxu lebo som mala aj zapálene hrdlo