Zničené vlasy bez lesku

18. aug 2020

ahojte som zúfalá keď vidím mojom veku dievčata s peknými dlhymi vlasy..potrebujem radu mam dosť kratke vlasy bez lesku zničené sú...dokonca som si aj odstrihla dosť veľkú dĺžku vlasov no 2roky mi nerastu a som s toho smutná aj si ich každych pol roka podstrihujem ..
Potrebujem radu čo ste vy používali na kvalitu vlasov
Rast vlasov a lesku...kľudne aj domáce rady...
Myslíte že by pomohol cesnakovy šampón?
Za všetky rady ďakujem 🧡

evkakozickova
18. aug 2020

U každej zaberá niečo iné ja som skúšala stále niečo nové no najviac sa mi overilo oleje s Oriflamu ja som mala zase suché tak som si objednala sérum na obnovu končekov keďže som ich mala aj poškodené rôzne masky tam máš a najlepší je avokádovy olej na vlasy a telo mne na vlasy robí strašne dobre a ktomu som ešte dala ostrihať no mne vlasy rastú rýchlo skús niečo aj s lekárne

marcellka32
18. aug 2020

Vnútorne vlasové hnojivo, biotin, a potom očistenie korienkov a kože jablcnym riedenym octom, vlasy rastie z korienka a ten keď je priduseny mazom nerastie

katkaaaaaaaaaa
18. aug 2020

Ja som mala z Farmasi cesnakovy šampón a za dva roky mám vlasy nad zadok a to som mala vlasy po lopatky 🥰

katkaaaaaaaaaa
18. aug 2020

@marcellka32 práveže toto si každá žena mýli ... Áno vlas rastie od korienka ale ak konce sú postiepene vlas sa rozdvoji a láme sa koniec vlasu preto dĺžka ostáva stále ta istá .. 😊

marcellka32
18. aug 2020

@katkaaaaaaaaaa viem o čom píšem, a je jasné že sa treba starať aj o konce

stelinocka28
18. aug 2020

Ja som v prvom rade začala s výmenou šampónu z drogérie za kadernícky šampón. Spravilo to veľkú zmenu a pomohlo mi to. Okrem toho si robim kokosovu (olej) masku na vlasy.

1xenia1
18. aug 2020

Navšteva trichológa

laguna28
18. aug 2020

Ja by som začala z vnútra. Doplniť organizmus vitamínmi, ktoré majú vplyv na vlasy D, C, Bkompkex, železo a neviem ešte aké. Tak isto by som postupovala pri starostlivosti o pleť atď. Krémy, spreje, výživové šampóny ošetria povrchne, čo je fajn ale keď je základ slabý alebo poškodený, tak ho treba spevniť a to z vnútra. Môj názor

kristina100
18. aug 2020

Ja mam vlasy po lakte .. nefenujem nežehlim
Postrihujem 1 cm raz za rok alebo 2.roky.
Pouzivam obycajny sampon Bevola alebo Balea plus konditioner alebo masku na vlasy .
Od glis kuru sprej na rozcesavanie cervenom baleni . Vlasy su neposkodene a dlhe

123369
18. aug 2020

Pozri si výrobky milva,za mňa top 👍

ticko
27. aug 2020

@123369 mne tie výrobky mil a ešte viac vysusuju vlasy neviem co používaš skús napísať

123369
27. aug 2020

@ticko ja som používala radu s chininom . Šampón kondicionér, masku,a vodičku na pokožku na rast vlasov, tá bola tuším aj na rozcesavanie.