Zničené vlasy

lucia006
4. sep 2015

baby poradťe ktorá máte podobnu skúsenosť.mala som vždy rieske vlasy ,dala som si ich pripijit sutednou metódou microring a žehlím ich skoro každy den svoje vlasy.no dnes ked mi ich prepajala kadernička som sa až zľkla v zrkadle.mala som ich strašne krátke a riedšie ešťe viac,no teraz neviem čo mi škodí či žehlenie že si spaľujem vlasy a mám ich preto stále kratšie a kratšie alebo napojene vlasynedala som si veľa nadpojiť aby som nezaťažovala moc.dnes som celu cestu domou replakala a šla si kupiť tablety donna hair je šanca že vlasy dám ako tak dokopy ???dakujem za rady ☹ 😖

tana7613
4. sep 2015

Skus toto....nedam na to dopustit je to na objem pre extra znicene vlasy. Ja som mala pred 3 rokmi nadpojene tiez a otras....odvtedy si kupujem od tejto znacky aj sampon a po par umytiach uvidis rozdiel. A samozrejme ze to zehlenie je zataz...skus pripravky kt.sa davaju pred zehlenim aby sa tak vlasky nenicili. A donna hair? Chcela som aj ja ale po precitani roznych diskusii som si to rozmyslela. 🙂

lucia006
autor
4. sep 2015

@tana7613 dnes mi donna hair poradila kadernička ktora mi nadpájala vlasy aj vlekarni A yatiaľ čo som čitala fora tiež pozitivne vysledky,tak uvidim už som za to dala 26e tak vyskušam horšie to asi nemože byť. 😖 a vlasy asi prestnem nadobro uplne žehliť no nadpojene aspon pár pramienkov by som chcela mať kym sa aspon ako tak nedaju dokopy moje,lebo bez nadpojenia som vyzerala ako metla spar vlasmy na hlave ☹ a skusim čo odporučate a uvidíme ?to sérum od gliskur pomohlo:

gabriellka
14. jan 2016

@lucia006 pomohlo donna hair?

lucia006
autor
14. jan 2016

@gabriellka ja myslim že dost hlavne v hustote .teraz beriem už len zinok .a davam vajicko oliv.olej a med tuto masku raz tyzdenne

sasa1983
14. jan 2016

Ak chces kvalitu,tak ta nestoji par eur. Redken,treba si kupit kondicioner,lebo jeho pouzitie je zaklad na vmasirovanie masky do vlasov. A potom maska.

gwynet
15. jan 2016

Vyskúšaj Keratin ampule pre posilnenie vlasov. Výborná vec!

lindusss176
20. jan 2016

Rast vlasu je dlhodoba zalezitost. Uz si ich nedavaj nadpajat nechaj si ich zregenerovat. Presta si ich zehlit a uz vobec nie denno-denne. Kup si tieto kapsule https://www.naturonline.sk/sk/doplnky/vyzivove-... A coffeinovy sampon a kofeinove tonikum. Pouzivaj aj olej na konceky a ziadne zehlenie a ani fenovanie vlasov. A nechaj vlasy regenerovat spravnou starortlivostou ich este dass do kopy. ale urcite si daj na tom zalezat.

lili176
20. jan 2016

Ja pouzivam tiez cofeinove tonikum a sa mi poravili vlasy aj my rychlejsie rastu.🙂

vierka74
20. jan 2016
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

to som este ani nepocula..

painkiller12
20. jan 2016
Používateľ painkiller12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od painkiller12.

@lucia006 ahoj skus vitamin H 🙂 moja kadernicka to vzdy hovori svojim klientkam, ktore maju problem s vlasmi. semtam zabehne aj do agentury amosk, odtial ma monoho cennych informacii, tak to mozno stoji za skusku 🙂

lucia006
autor
21. jan 2016

@painkiller12 ďakujem.momentalne beriem zinok toto mi odporúčili v lekárni

emma888
21. jan 2016

Ja som mala nadpojene vlasy keratinom pred dvoma rokmi asi na rok a pol,vlasy boli krasne,bola som ,,pavica" ale uz nikdy viac. Vlasy som mala po odpojeni vytrhane a velmi slabe + jasne, pocit, ze ti chybaju 2/3 vlasov. Osrtihala som sa a o vlasy sa zacala poriadne starat vseliakymi domacimi maskami,tiez netrapim vlasy zbytocnych fenovanim a zehlenim,cesanim za mokra atd.. Z vitaminov mi pomohli tablety Swiss Reneval Neo,bol viditelny rozdiel, len cena je trochu vyssia a musis ich brat min.3 meciace. Predtym sa mi osvedcila aj kura na vlasy proti vypadavaniu od La Roche-Posay Kerium,skusala som aj Vichy tonikum proti vypadavaniu ale ten ma sklamal. Teraz po roku, da sa povedat, ze vlasy mam celkom zdrave a aj rastu primerane rychlo. Momenlatlne som teho,tak si pomaham iba vlasovymi aktivatormi ako Biohar ze lekarne. 😉 Podla mojich skusenosti sa mi teda osvedcili viacmemnej tie drahsie veci,sampomy alebo kondicioneri z drogerie a reklam nerobia nejake zazraky. 😒 Ale urcite nie je to zdvy pravda a kazdemu sadne nieco ine 🙂 😉

kim12345
21. jan 2016

@lindusss176 prosím ten kofeinovy sampon a tonikum kde kupujete? Aka je to znacka?
Vďaka
@lili176

kexik218
21. jan 2016

No skodi ti aj to nadpajanie aj zehlenie. Ono to proste nie je pre slabe vlasy. Ja ti mozem odporucit Lavyl hair sampon od firmy lavylites. Neviem ti povedat kde ho kupis mne ho zaobstarava svokra ale nieco o nom je aj na nete len som vela negooglila lebo mam iny sposob ako sa k nemu dostat. Je sice drahy ale narastu ti uplne nove vlasky.

lucia006
autor
24. jan 2016

@emma888 presne kvoli tomu som takto dopadla .vlasy nadpojene nieco cez polrok tusim a ked dali dole vypadavali mi poprramenoch este stastie ze nemam plesinky.kde ste si davala nadpojit?mna len zaujima ci nie v kosickom okrese u jednej nemenovanej .dakujem za odpoveď

emma888
25. jan 2016

@lucia006 nie, ja prvy krat v Za a neskor v Ca. V Za mi pred nadpajanim neumyla vlasy a za dva tyzdne sa mi to zacalo zosmykovat dolea amusela som to cele prerabat na novo 😠 a vieme ze lacny spas to nie je 😒

lucia006
autor
25. jan 2016

@emma888 no je to dost predrazene .a mne tiez neumyli ani raz ale musim povedat ze drzali vsetky pramene stým som problémy nemala len potom pri prepajani som stratila tolko vlasov ze hruza az som plakala .nikdy viac uz

majorosovalucia
25. jan 2016

Ja som si davala nadpajat vlasy asi 5 rokov-s prestavkami,chcela som zahustit vlasi,skusila som vsetky metody.Po odpojeni boli vzdy vlasy redsie.Po poslednom odpojeni som sa rozhodla ze dost minuly rok januar.Mne pomohli kury na vlasy domace olivovy olej a pod. Brala som donna hair aj cisty zinok,ale bolel ma zaludok.Ti co maju problem so zaludkom mozu mat tazobu.Tak som presla na ine.Poradili mi v DM je vitaminovy produkt na vlasy,nechty,plet 175tbl za nej.5eur,brala som to min.3mesiace 3krat denne.Pomohlo mi to,potom som otehotnela tehotne to uz nemozu.Teraz mam vlasy hustejsie a pocas tehu mi nejak rychlo rastu.Ak mi budu padat po porode neskor planujem tie tabl.brat znova.Ono chce to cas min.3 mesiace trpezlivosti.Zapaly,vitaminy a pod.

ivanka_kralikova
25. jan 2016
Používateľ ivanka_kralikova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivanka_kralikova.

@majorosovalucia ahoj. prosim ta napises mi nazov tych tabliet? aj ja mam znicene po nadpajani.. stale sa tvarim ze je to ok, lebo mam nadpojene ale o chvilu idem na prepojenie vlasov a uz vidim ako budem plakat ked uvidim tie moje 3 chlpy na hlave ☹ ☹

majorosovalucia
25. jan 2016

@ivanka_kralikova nazov si nepamatam,je yo v DM tam kde maju ich vyrobky vitaminove doplnky,je to velka krabica.Stoji do 5 eur,175tbl.V DM vedia predavacky o tomto produkte.Krabica je bielo -svetlo modra a na nej nakreslene krystaly ci co ak si dobre pamatam.Treba uzivat 3krat denne tri mesiace.Mne to fakt zabralo.Obsahuje to zinok aj ine mineraly aj vitaminy.

pauliesivackova
25. jan 2016

Ja som mala zničené konce, tým pádom mi vlasy nerástli asi 2 roky, lebo konce sa stále lámali, tak som sa raz nasrala, zobrala nožnice, cvak cvak, vlasy po bradu, kúpila som si biohar, donna hair forte v lekárni a tralalalala :D za rok o 20cm dlhšie a stále rastú. Kozmetiku netreba vymýšľať nejaké drahé prípravky ja som si normálne z drogišky kupovala buď tento rad prípravkov: http://she.hr/wp-content/uploads/2014/01/Panten... alebo tento: http://2.bp.blogspot.com/-RFvpCr0WseA/UaMLdiQf0... , hodne šťastia

lili176
26. jan 2016

@kim12345 objednavam si cez www.naturonline.sk nemecka prirodna kozmetika ja som s nou totalne spokojná:_)

ivanka_kralikova
26. jan 2016
Používateľ ivanka_kralikova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivanka_kralikova.

@majorosovalucia dakujem krasne!!! velmi velmi, urcite vyskusam. a asi aj dalsie. baby dakujem za inspiracie, toto je fakt super

janka2273
26. jan 2016

@lucia006 treba si robiť zábaly s obyčajným ricínovým olejom 🙂 podporuje rast a aj spevní vlasy(aj 2-3x týždenne a nechať čo najdlhšie),,rovnako to funguje aj na mihalnice....Ja si dávam kokos na hlavu,ale to len ,aby som nemala suchú pokožku,kedže sa pevné vlasy našťastie mám 😉

nyusika
26. jan 2016

@lili176 pozerala som to uz davnejsie, naozaj je ten sampon a tonikum taky dobry ?

aduuus
26. jan 2016

Tiez beriem donna hair. Zatial 3.tyzden tak som zvedava. Mne sa lamu kvoli zehleniu 😕

nyusika
26. jan 2016

mate niektora skusenost s chininovym samponom od klorane ?
http://www.parfums.sk/klorane/quinine-sampon-pr...

majorosovalucia
26. jan 2016

@ivanka_kralikova nemas zaco.

lili176
2. feb 2016

@nyusika Je pravda, že každému môže vyhovovať niečo iné no ja som spokojná🙂 Vyskúšaj a uvidíš no určite mi daj vedieť či si spokojna ja som max. spokojná.