Zmenšenie pŕs - úprava

mischell0110
22. nov 2014

Chcela by som vediet,ci je tu niektora z vas,ktora si prsia dala zmensit,resp.len upravit.Mam 28r. a 5,5 mes.dcerku.Uz pred tehot.som mala problem s prsiami,vzdy som ich mala velke uz na zakladnej,hambila som sa nosievat podprdu a moje prsia aj tak dopadli.Nikdy neboli pevne,ale ovisnute.Kupovala som si 75D,co bol problem niekde zohnat a ked sm nezohnala presivala som boky,lebo kosiky som potrabovala vzdy velke.teraz malu este kojim,ale stracam mlieko a moje prsia su hrozne.E kosik mi je uz maly pomaly,ale to len koli tomu,ze mi strasne visia a narvat ich do podprdy je problem,vyskakuju mi a som z toho uz nestastna,rovnako ako predtym.a navyse vzdy som mala problem s chrbticou a teraz ani nehovoriac.Citala som vela o zmenseni prs,len o uprave,ziadne silikony,no neviem.Je tu niekto kto s tym ma skusenosti?

acer11
22. nov 2014

a čo konkrétne chceš vedieť 😉

jlp
22. nov 2014

Ahoj, ja som na tom o trosku lepsie, ale tiez tento problem budem riesit. My sme v rodine dost cicate 🙂. Ja som pred prvym synom mala krasne pevne 2ky (80B). Po roku dojcenia som skoncila na 70C a po druhom synovi (7m) este dojcim mam 75DD. Kedze chceme tri deti, tak zatial vydrzim - nosim sportove podprsenky, alebo spevnovacie tielka. Po tretom mimi si dam plastiku - nie silikon, len korekciu vlastnym tukom a tkanivom. Zmensit sa daju stale, kedze mas teraz dostatok prsneho tkaniva atd. Daj vediet, co a ako. Ale ked planujes viac deti, tak by som to riesila az po odrodeni vsetkych ;)

44janica44
22. nov 2014

Nemam ale uvazujem.tiez mam e kosik a to som este ani nerodila. Robi sa to stoji to okolo 1500 e. Treba ratat s jazvami - ak su spravene pekne tak takmer nevidno. Pogoogli fotky 🙂

duracelko
22. nov 2014

Je tu skupina " silikonove prsia.. tam ti poradia ak sa na to opytas

labelo
22. nov 2014

ja by som tiež chcela zmenšit mám 75 E-F ,ale strašne sa toho bojim toho rezania ☹

ivuska6
22. nov 2014

Keď to poriešis S doktorom skrz chrbticu tak to budeš mať aj lacnejšie jedna to tak riešila čo som počula

mischell0110
autor
24. nov 2014

@acer11 No ze co to obnasa pred samotnou operaciou,citala som ze treba vela vysetreni.Ja som vo Svajciarsku a tu som aj poistena,tu je to drahe,tak by som to chcela na SR,ale neviem akoby sa to riesilo,kedze som tam poistena neni.A mam 1dieta,chceli by sme este 1 a neviem,ci pockat,alebo si to mozem dat a ked pride druhe,ci mozem kojit potom,alebo sa prsia zas vratia do povodneho roztahaneho stavu 🙂 a ci sa jazvy dlho hoja,alebo co nasleduje po operacii

acer11
24. nov 2014

klasické predoperačné vyšetrenia,nič mimoriadne...hradené je to v hotovosti,poisťovňa by mohla riešiť akurát predoperačné,ale to neviem ako funguje-možno za úhradu,ja by som asi počkala po druhom-predsa tam asi nastane znova deformácia a problém pri kojení by podľa mňa nemal nastať,rieši sa koža,funkčnosť by mala byť zachovaná a rezy sa do mesiaca dajú do poriadku, ale neodporúčam ísť do B.B.kvôli škaredým jazvám 😒 po operácii pevná podprda a bandáž a bolesti sa dajú vydržať