Zmena vône potu - stalo sa vám to už?

jankajamka
30. dec 2020

Ahojte máte niekto skúsenosť už asi mesiac cítim že sa mi zmenil pot má nezvyčajnú vôňu skôr smrad neviem k čomu to prirovnať poslednej dobe som aj dosť unavená chvíľu niečo porobim a som unavená nechápem čo sa somnou robí hlavne ten pot

birika
30. dec 2020

@jankajamka myslim, ze to moze byt cukrovka...ale neviem presne, len som pocula

erickatt
30. dec 2020

@jankajamka môže to byť cukrovka, zmena liekov ak teda užívaš, neviem či ak pri hmm neviem či dobre napíšem cysticka fybriza?? Aj pri nej je tuším iný pot. Zmena jedálničku??

lechtivka
30. dec 2020

Nahodou tehu niesi? Mne sa od tehu zmenil🙈

vollino5
30. dec 2020

Ja by som asi zašiek k lekárovi skôr, nech ti od poradí

barboritta
30. dec 2020

Cukrovka.Mne tak na ňu prišli,inak som ,,smrdela". snáď to nebude tvoj prípad

jana_eyre_2
30. dec 2020

Mne sa výraznejšie zmenil.v tehotenstve.. potom vrátil do normalu.. a keďže som veľmi pachovo veľmi vnimava alebo ako to nazvať miernu zmenu vnímam aj keď mám cyklus...

karolinka1991
30. dec 2020

@jankajamka môj manžel to mal, keď mu zistili kyselinu močovú v krvi a mal vtedy aj väčšiu psychickú záťaž, ale bolo to tou kyselinou, lebo keď si to vyliečil, tak ten zápach zmizol, ale bol to teda riadny smrad, vôbec to nebolo cítiť ako typický pot

nini1010
30. dec 2020

Mne v tehotenstve.

evora
30. dec 2020

Ja sa výraznejšie potím po epilacii. Keď si vytrhnem chlpy, dva-tri dni smrdím potom, uz som si to viac krát všimla...akoby som mala nejaké podráždene potne žľazy alebo čo...

victoriab
30. dec 2020

@jankajamka hormóny - štítna žľaza, treba pátrať. Ja mám rozhadzany cyklus, neskutočne sa potim a velmu mi ten pot smrdi😔

leuchtturm
30. dec 2020

Nejaky cas po porode som tak strasne smrdela, az som sa hanbila. Potom to preslo same od seba.

jankajamka
autor
30. dec 2020

No tak ráno robím test mám deň pred mz tak skúsim dufam že to bude ten lepší prípad 🤰🏼

mogaa
31. dec 2020

@jankajamka inak pot ovplyvnuje aj to čo zješ , ak ješ denne cibulu alebo cesnek vylučuje sa to aj potom.....rovnako ho môžu ovplyvniť aj hormony, lieky, choroba....

stanulienkat
31. dec 2020

Zápach potu závisí od mnohých faktorov: od veku, od pohlavia, od stravy, od hormonálnej situácie, či menštruuje, či užívaš nejaké lieky, či máš stres , či si pila kávu atd...

@vollino5 myslíš že v dnešnej dobe keď lekári nevedia čo skôr budú riešiť niekoho pot? Tu na Slovensku je veľká záľuba s hocijakou hovadinu hneď utekať k lekárovi

lenullla
31. dec 2020

@jankajamka ahoj,mne sa toto stalo kvoli histaminovej intolerancii. Ta ma u mna za nasledok hormonalne zmeny a tiez velku unavu. Ale to som ja,u teba to moze byt aj nieco ine. Urcite by som s tym zasla k lekárovi

momkah
31. dec 2020

Ja som počas tehotenstva zaregistrovala zmenu pachu potu na intenzivnejsi. Ale to len v určitej fáze tehotenstva,nie cez cele.

kolieskova232
31. dec 2020

mne napriklad zmeny taketo mavam pocas menzesu a tiez ked som v psychickom strese tak to pocitujem, ze je to ine

rajiva88
16. apr 2021

@jankajamka prosím ta ako si na tom s tým potením? Bolo to tehotenstvo? Mam podobný problém tak cca mesiac. Uz tiež nad tym rozmyslam o co môže ísť 😊

jankajamka
autor
28. apr 2021

@rajiva88 ajoj tehotenstvo to nebolo a záhadne to zmizlo neviem čo sa stalo či to bolo stravou alebo čo začala som chudnúť zmenila stravovanie a ono to zmizlo asi som mala prekyslicene telo

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wawna
25. júl 2021

zmena vone potu? Kup si tričko cityzen a ono ti to pohlti pach potu a ani ty ho neucitiš