Zmena štruktúry vlasov

isabellaswann
25. sep 2021

Ahojte, potrebujem poradiť ohladom vlasov.
Bola som naturalne krásne kučeravá az kym mi kamoska raz nenafarbila vlasy tmavou farbou, od vtedy moje vlasy nie su kucerave, mozem robit co chcem, take kucery ako som mala pred farbenim už neviem dosiahnut a nerozumiem tomu, lebo ja som prirodzene kucerava, nechapem ako mozem mat zrazu rovne vlasy.
Prosim poradte ako to napravit aby sa moje vlasy vrátili do kučerava.
Ďakujem!

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzubb007
25. sep 2021

Normalne ja som to iste mala do 24 roch som si ani raz nefarbila, dala som si taku farbu ako mam povodnu len hnedu a to som mala brutalne brckave vlasy, po nafarbeni kucery ziadne zmenila sa struktura a za 10 rokov sa to nezmenilo nicim takze rataj s tym, ze vlasy budes mat take ako teraz

isabellaswann
autor
25. sep 2021

@zuzubb007 budem revat .... Ja si nechcem davat ziadne masky, ja chcem svoje kučery späť! Mam polodlhe vlasy takže dĺžka tam nehrá rolu, z jedného dňa na druhy sa z kuceravej stala rovnovlasa..... Asi budem fakt plakat :(

mimka1402
25. sep 2021

https://www.facebook.com/groups/671921176592724...

Pridaj sa do skupín kde riesia Curly Girl Metódu

0silvia0
25. sep 2021

@isabellaswann ja by som vyskusala nechat vlasy odrast. Moj syn ma uplne divne vlasy tiez. Vlnitorovnokucerave... ked si ich farbil, mal ich rovne alebo vlnite. Teraz uz rok nefarbil a ma ich uplne kucerave, az prilis.