Zmena menštruačného cyklu

gabikamicka
4. mar 2016

Ahojte zenusky
Mám problem 🙂 posledné dva mesiace mám 32,33 dňový cyklus,býval 27dc....S manželom sme mali nechraneny styk na plno od 20.dc každý 2.den pretože som myslela ze uz bude cyklus 27dnovy a mi začíname na plno 8 dni pred ms spravne sú vtedy neplodné dni dnes som 29.dc podla 33.d. cyklu a mám strašne naliate opuchnuté prsníky ,boľavé a teple 😀 bruško pobolieva na ms uz 3.deň a este nikaj nic co myslite co sa mi porobilo hapruje mi to niejak prosím názor dievčence ďakujem 😘.....😋😀

kristinka28
4. mar 2016

neskusala si testik mozno si tehu

2kocka7
4. mar 2016

ja mam tiez tak..raz 36dnovy, 28 a teraz 33...bolesti na MS som mala uz päť dní a dnes prišla..ale robila som si aj test, hoci mám zavedené teliesko..už som si aj zvykla, že nie sú pravidelné, hoci to je na nervy...skús si kúpiť a urobiť test 🙂 možno vyjde pozit. 🙂

gabikamicka
autor
4. mar 2016

@kristinka28
@2kocka7 uvidím este asi počkám do toho 33.dna cyklu akože alebo co to je za misung ..... Nerozumiem prečo vlastne sa mi takto posúva cyklus keď ani neberiem žiadne lieky no

gabikamicka
autor
4. mar 2016

@2kocka7 veru ze na nervy poriadne môj mužíček uz je na nervy zo mna ja mu uz nechcem ani vesat na hlavu ze co ak lebo uz 3. Mesiac takto sa teší a h.....

2kocka7
4. mar 2016

@gabikamicka ja som bola u dr a som mu vravela, že mám nepravidelný cyklus a že ma brucho pobolieva kolo plodných dní.. z výteru mi zistil zápal, brala som lieky..teraz idem opäť na kontrolu, brucho ma neboli,tak dufam, že to bude ok. Ale s tým cyklom mi vrave, že keď je dlhší, pobolieva brucho (neviem presne už koľko dní vravel), tak že potom by mi musel hormóny predpísať a tým by sa to upravilo..lebo nie je dobré, keď brucho bolí... ale to asi nebude Tvoj prípad 😀

gabikamicka
autor
4. mar 2016

@2kocka7 no to aj mna pobolieva pri plodných ale vytok zas nemam taky aký by mal byt aspon sa mi zdá no..... Aké hormóny predpisuje? Hak?
Na výter si musela čakať na výsledky ?

2kocka7
4. mar 2016

@gabikamicka áno, na výsledky som čakala asi dva dni..vytok som ani nemala, až teraz jednen-dva dni pred ms..neviem aké hormóny presne, ale že nie je to antikoncepcia, len hormóny..ale mne ich nedal, že to sa dáva až keď ms mešká neviem koľko

gabikamicka
autor
4. mar 2016

@2kocka7 tak neviem preco mi to pred rokom doktorko nepovedal ze existuje aj iná Metoda mam taky dojem ze ta antikocepcia mi zamixovala rozhádzala cyklus ale to som dobrala pred rokom neviem ci aj to moze byt ale len 3 mesiace
Čiže cez plodne dni nemáš vytok nic?

gabikamicka
autor
4. mar 2016

@2kocka7 a uz aj ma svrbia prsné dvorce 🙄

2kocka7
4. mar 2016

@gabikamicka cez plodne som min.mesiac nemala a predtym som mala..skace mi to stale.tiez som brala antiku ale uz nikdy viac...a od septembra mam vnutromaternicove teliesko,ale kolo antik.som nemala menstruaciu ale teraz uz mam hoci nepravidelne

gabikamicka
autor
4. mar 2016

@2kocka7 tak to je fajna sracka tie tabletky posrate uz ked tak mam napísať nepoznám jednu ženu ktorej urobili dobre asi len ako ochrana n ja s manželom fungujem dva roky a neostala som tehotna az teraz zmetkujeme
Som zvedava co sa deje somnou 😕

2kocka7
5. mar 2016

No to hej..rozhadzali mi cely cyklus..humus..nikdy viac.. drzim palce,aby sa na testiku objavili dve ciarocky 😊 potom po porode by sa to malo upravit..len kde to este je...

gabikamicka
autor
5. mar 2016

@2kocka7 ďakujem pekne no uvidíme ci vyšlo lebo niejak bazálna teplota je nízka

2kocka7
5. mar 2016

Jj,potom napis 😊 budem rada 😊

gabikamicka
autor
5. mar 2016

Este štyri dni .... Ďakujem

margaretka_9
5. mar 2016
Používateľ margaretka_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka_9.

urcite napis 🙂

gabikamicka
autor
5. mar 2016

@margaretka_9 co si myslíš o tom ty?

gabikamicka
autor
5. mar 2016

@margaretka_9 prečo taká reakcia určite napis