Zmena farby kontaktnej šošovky

22mia
2. sep 2012

Ahojte dievcence,potrebovala by som radu,alebo niekoho kto ma taku skusenost...Nosim kontaktne sosovky uz cca 10rokov,ale vcera si moj priatel vsimol ze mam okolo sosovky ruzove mysleli sme si ze mam len oko podrazdene..tak som si ju vytiahla a to bola cela sosovka ruzova,vobec tomu nerozumiem..tak som ju vyhodila a dala novu a o par hodin sa to zopakovalo aj s novou sosovkou...Tak uz neviem co to moze byt oko ma neboli,ani ho nemam podrazdene..Podotykam ze nosim sosovku len na jednom oku,bo na druhe oko nevidim kvoli zraneniu..Vopred dakujem za kazdu odpoved 😉

pink_lady
2. sep 2012

@22mia najlepsie bude ak rano zavolas svojej ocnej

22mia
autor
2. sep 2012

to mam aj v plane..

fattamorgana
2. sep 2012

ahoj, ja by som tiež išla k doktorovi, podľa mňa to tam máš krv. len je čudné, že ťa to nebolí

22mia
autor
2. sep 2012

@fattamorgana lenze po vybrati sosovky mam oko pekne biele a ved keby to bola krv tak by sa to vycistilo v roztoku cez noc nie? 😒

fattamorgana
2. sep 2012

@22mia a tá šošovka ti ostala ružová aj po umytí?

22mia
autor
2. sep 2012

@fattamorgana sosovka sa dava na noc do roztoku aby sa zbavila vsetkych bakteri,no a ona bola rano taka ista co je divne,proste je taka ruzova ani ako krv o nevyzera..nerozumiem ze z coho..zajtra musim skocit k tomu ocnemu bo normalne sa obavam z coho to mam... ☹

dominikabartlova
2. sep 2012

@22mia ist k doktorovi ale mozno to bola dajaka vyrobna vada kedsa ti to sfarbilo...tiez nosim 10rokov cca cocky

dominikabartlova
2. sep 2012

@22mia ja na sosovku pouzivam peroxidovy roztok ktory vycisti genialne zbavi vsetkych zly sfarbení

22mia
autor
2. sep 2012

@dominikabartlova aj nad tym som uvazovala,ze to moze byt vyrobna vada lenze v tom baleni ich bolo 6ks a vsetky ok az teraz toto sa stalo,tak mi je to divne..a este si kupujem kvalitnejsie ale tak stat sa moze vselico..a ako sa vola ten roztok prosim ta,?dakujem

dominikabartlova
2. sep 2012

tak zase kazda sosovka sa robi osobitne a bali sa.....EASYSEPT a mas tam take puzdro....musis to mat tam min 6 hodin ak das do oka skor tak vyletis z koze, ten peroxid po žtich hodinach skonci ucinnsot a je to to iste kukni na nete baush&lomb easysept

raffaella
2. sep 2012

@22mia ja tiez nosim uz asi 10 r. sosovky, nemyslim ze to je krv, to je hlupost, najma ak samotne oko nie je scervenene. Skor to bude nejaka vyrobna vada. Mne sa raz ci dva razy stalo, ze sosovky sa mi po 1 dni nosenia akoby zatrhli, az sa mi zacali trhat a musela som vyhodit.
Daj zajtra vediet, ako pochodis u ociara - som zvedava. Ale neboj, urcite to nie je nic vazne, to by si uz aj ty sama pocitovala nejake priznake.

22mia
autor
2. sep 2012

@dominikabartlova dakujem kuknem to urcite na nete 🙂

22mia
autor
2. sep 2012

@raffaella veru krv to nie je,zrejme je to ta vyrobna vada,teda dufam..zajtra dam urcite vediet co nove 😉

22mia
autor
2. sep 2012

Vsetkym vam pekne dakujem za odpovede a zajtra sa ozvem 🙂

fattamorgana
2. sep 2012

@22mia ja viem, šošovky nosím už vyše 10 rokov 😉
ja si zas myslím, že výrobná vada by sa ti ukázala hneď ako by si ju vybrala z obalu. alebo to môže nejak reagovať s okom, slzami...?

22mia
autor
5. sep 2012

Ahojte,tak vcera som bola na tom ocnom,doktorka najskor nechapala z coho to mam,vraj to este nevidela ,najskor si myslela ze mam nejaku latku v tele co mi sfarbuje sosovku ale nakoniec zistila ze to boli vadne cocky,bo mi tam nasadila novu a ta sa uz nesfarbila.tak mi ich aj objednala,su vraj velmi kvalitne .. 🙂 papa

katkazem
6. okt 2012

Wow, tak to sa ti muselo uľaviť. Ako som čítala diskusiu, tiež som si myslela, že to bude asi chybou šošoviek, pretože inak to nie je možné. Ja nosím jedny z najlacnejších, ale najpredávanejších šošoviek a nikdy som ešte nemala problém. Ja mám rada roztok AO SEPT PLUS, ktorý mi vyhovuje už celkom dlho a je na všetky typy šošoviek. Kupujem ho v tomto eshope - http://www.vasesosovky.sk/ao-sept-plus-360-ml-s.... Stačí na niekoľko hodín ponoriť a všetko sa vydezinfikuje. Snáď už sa ti nič také nikdy nestane. 🙂 😉